مردم از خدشه‌دار شدن آبروی نظام نخواهند گذشت - السلام علیک یا ابا عبد الله الحسین علیه السلام
 

السلام علیک یا ابا عبد الله الحسین علیه السلام

به وبلاگ امام حسین علیه السلام خوش آمدید اللهم صل علی محمد و آل محمد

مردم از خدشه‌دار شدن آبروی نظام نخواهند گذشت
ساعت ۱۱:٠٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱٠  
محمدی :
مردم از خدشه‌دار شدن آبروی نظام نخواهند گذشت

پیک کارشناس مسایل سیاسی با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با متخلفان وقایع اخیر، اظهار داشت: مردم نیز حامی این حرکت بوده و از خدشه‌دار شدن آبروی نظام نخواهند گذشت.

مهدی محمدی کارشناس مسایل سیاسی در گفتگو با خبرنگار ‌فارس در اصفهان با اشاره به تایید انتخابات از سوی شورای نگهبان پس از تمدید زمان رسیدگی به اعتراضات و شکایات و با بازشماری تصادفی 10 درصد از صندوق‌های آرا‌ اظهار داشت: انصافا شورای نگهبان با گشادگی و سعه صدر و ایجاد مکانیزم‌های متعدد به بررسی مسایل مطرح شده درباره انتخابات پرداخت و اکنون دیگر نظر فصل‌الخطاب قانونی شورا اعلام شده و همه باید به آن تمکین کنند.
محمدی با تاکید بر اینکه هرگونه حرکت و رفتاری که باعث متشنج شدن فضای کشور شود مقابله با قانون و نظام اسلامی محسوب می‌شود، افزود: اکنون وظیفه قانونی قوه قضائیه است تا با بررسی مستندات و اطلاعات موجود مشخص کند چه کسانی قانون را زیر پا گذاشته‌اند و رفتارها و بیانیه‌های صادره چه عواملی را سبب شده و همه کسانی را که بنحوی در ایجاد آشوب و اغتشاش دخیل بوده‌اند، پای میز محاکمه بکشاند.
وی با بیان اینکه عده‌ای در شرایط بعد از انتخابات آگاهانه یا ناآگاهانه با دشمن قسم‌خورده انقلاب همراهی کرده و باعث خرسندی بیگانگان شدند و برخی نیز تلاش کردند مشارکت بی‌سابقه 85درصدی مردم در این انتخابات را زیر سئوال ببرند، اضافه کرد: کسانی که با کارهای نپخته‌شان به دنبال کم و زیاد کردن آبروی نظام اسلامی بوده‌اند از جمله شخص میرحسین موسوی، مشارکت و مجاهدین انقلاب باید پاسخگوی فعالیت‌های خود باشند.
این کارشناس مسایل سیاسی با بیان اینکه مسببان و محرکان ایجاد تشنج، آشوب و خونریزی و خسارت اموال عمومی باید محاکمه شوند، عنوان کرد: علاوه بر خسارات مالی و از جمله خسارت دو میلیارد تومانی به دانشگاه صنعتی اصفهان، فضای رعب و وحشت و اثرات سوءروانی که در روح و روان مردم ایجاد شد نیز باید بررسی شده و عاملان آن محاکمه شوند.
محمدی با تاکید بر اینکه از این پس 40 میلیون شرکت کننده در انتخابات و آحاد ملت با اقتدار در مقابل قانون‌شکنان خواهند ایستاد، افزود: قوه قضائیه موظف به برخورد قانونی با متخلفین وقایع اخیر هستند و مردم نیز در این راه پشتیبان دستگاه قضایی خواهند بود چرا که از خدشه‌دار شدن حقوق خود و آبروی نظام اسلامی نخواهند گذاشت.