از این به بعد با دشمنان از موضع دیگری صحبت خواهیم کرد - السلام علیک یا ابا عبد الله الحسین علیه السلام
 

السلام علیک یا ابا عبد الله الحسین علیه السلام

به وبلاگ امام حسین علیه السلام خوش آمدید اللهم صل علی محمد و آل محمد

از این به بعد با دشمنان از موضع دیگری صحبت خواهیم کرد
ساعت ٢:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٤  
احمدی‌نژاد پس از افتتاح پروژه پتروشیمی مهر ـ 1
از این به بعد با دشمنان از موضع دیگری صحبت خواهیم کرد

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور با اشاره به اقدامات دشمنان علیه ایران گفت: غربیها تصور می‌کردند که می‌توانند با تبلیغات دروغین خود اقتدار ملت ایران را از بین ببرند اما از این بعد با آنها از موضع دیگری صحبت خواهیم کرد .

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به عسلویه محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور کشورمان طی سخنانی در پروژه پتروشیمی مهر با اشاره به پیشرفت‌ها و توانایی‌های ملت ایران گفت: ما شاهد جهشی رو به جلو و به ثمر رسیدن خدمتی دیگر به ملت ایران هستیم و افتتاح پتروشیمی مهر را به ملت ایران و همه دست‌اندرکاران و زحمت‌کشان این پروژه تبریک می‌گویم.
وی افزود: امروز یک الگوی خوب از کار و سرمایه‌گذاری مشترک بین چند کشور شکل گرفته است و این پتروشیمی می‌تواند یک الگوی خوب برای کارهای بعدی در این مسیر باشد و ما امروز شاهد یک حرکت رو به جلوی هستیم و امیدوارم برنامه‌هایی که وزیر محترم نفت اعلام کرد به زودی محقق شود و آثار و نتایج آن در خدمت ملت ایران قرار گیرد.
رئیس‌‌جمهور همچنین ادامه داد: تجربه انقلاب اسلامی و تجربه سال‌های اخیر نشان داد که ظرفیت ملت ایران بسیار عظیم و بزرگ است و توانایی‌های ملی ایران بی نظیر است و اگر یک عزم ملی، همدلی عمومی و حرکت شتابان در ملت ایران شکل بگیرد سرعت پیشرفت‌ها ده برابر آن چیزی می‌شود که تا به امروز تجربه کرده‌ایم.
احمدی‌نژاد با اشاره به تجربه 30 ساله ملت ایران گفت: در این 30 سال که از انقلاب اسلامی ایران می‌گذارد علی‌رغم همه تحریم‌ها و فشارها امروز چهره ایران قابل مقایسه با اوایل انقلاب نیست و در این چند سال هم مشاهده کردیم که از کار و استقامت در برابر فشارها سرعت پیشرفت چند برابر می‌شود.
وی افزود: در حالی که سنگین‌ترین تحریم‌ها از جمله بستن مسیر بانک‌ها و تهدید نظامی علیه ایران سازماندهی شد اما امروز ایران هسته‌ای و فضایی شده است و در عرصه‌های نانو تکنولوژی، صنعت و عمران چندبرابر گذشته کار کرده است و معنای آن این است که ظرفیت ملت ایران بسیار بالا و بلند مرتبه است.
رئیس‌جمهور با اشاره به مأموریت ملت ایران گفت: ملت ایران مأموریت دارد تا این ظرفیت‌های عظیم و بزرگ خود را بشناسد و آن‌ها را در مسیر عدالت و پیشرفت شکوفا کند و دولتی با افتخار این راه را پیگیری خواهد کرد چرا که ایران باید در بالاترین قله‌ها قرار بگیرد و این امر با همت ملت ایران بیش از برنامه تعیین شده محقق خواهد شد.
احمدی‌نژاد به انتخابات ریاست‌جمهوری دهم و افتخار‌آفرینی ملت ایران و مأیوس شدن دشمنان اشاره کرد و اظهار داشت: عرصه انتخابات یکی از صحنه‌های تجلی ظرفیت‌ها و عظمت‌های بزرگ ملت ایران است و ما هنوز هم شرایط و فضای سیاسی انتخابات را در داخل و خارج از کشور فراموش نمی‌کنیم که یکی از غبار‌آلوده‌‌ترین فضاها بود اما چهل میلیون ایرانی که در حقیقت 70 میلیون نفر هستند با آگاهی به عزت و استقلال، پیشرفت ساختن ایران و برپایی عدالت و احتزاز پرچم ملت ایران در جهان رأی داده‌اند.
وی افزود: الگویی که ملت ایران امروز ارائه کرد یک الگوی متعالی از زندگی انسانی، حرکت آرمانی و تلاش برای سازندگی بود و حقیقتاً آن وجهی از ملت ایران متعالی شد که موجب امید به ملت ایران و یأس مستکبران شد و این فریاد مستکبران امروز به هوا برخاسته است از روی احساس خطر و سوختن است.
رئیس جمهوری با طرح سئوالاتی از مستکبران گفت: امروز این سوال مطرح است که آزادی آن چیزی است که امروز در ایران جاری است پس در کشورهای اروپایی چه می‌گذرد و این دموکراسی‌های غیر مردمی حاکم بر آمریکا و اروپا چیست؟ و شما می‌دانید مردم در کشورهای اروپایی قدرت انتخاب ندارند و در حصار دو الی سه حزب محدود هستند و نقش قابل توجهی در عرصه‌های سیاسی و سرنوشت خود ندارند.
رئیس جمهور در ادامه اظهار داشت: دنیا چشمان خود را باز و مشاهده کرد چهل میلیون و به عبارتی 70 میلیون نفر تصمیم گرفتند و حتی برخی از روسای جمهور کشورهای دیگر که برای تبریک با من تماس می‌گرفتند حضور ملت ایران منشأ تحولات مهم در جهان دانستند.
احمدی‌نژاد ادامه داد: زمانی که چهل میلیون ایرانی برای عدالت، پیشرفت دست به دست هم می‌دادند همه معادلات جهان را بر هم می‌زنند و امروز این تیغ‌های سرخ و بنفش دشمنان و غربیها به این دلیل است که با حرکت ملت ایران آنها تحت فشار قرار گرفته‌اند و زیر سوال رفته‌اند لذا عصبانی هستند و ملت ایران را متهم می‌کنند و آن چیزی که خودشان هستند به ملت ایران نسبت می‌دهند.
وی با اشاره به جنایات کشورهای غربی در کشورهای مختلف گفت: کسانی که در پرونده خود ریختن خون میلیون‌ها نفر بی‌گناه به ثبت رسیده امروز ملت ایران را متهم می‌کنند در حالی که دنیا با خبر است و از آنها چنین چیزی را نمی‌پذیرد.
رئیس‌جمهور انتخابات را یک آغاز بزرگ برای ملت ایران دانست و اظهار داشت: انتخابات ریاست‌جمهوری دهم یک آغاز بزرگ و شروعی دوباره برای ملت ایران است و ملت ایران این دوران را با قدرت بیشتر به پیش خواهد برد و باید مناسبات جهانی تغییر پیدا کند و تغییر نیز خواهد یافت و این انتخابات شروع این امر است و دشمنان فکر کرده‌اند که می‌توانند با تبلیغات دروغین خود اقتدار ملت ایران را از بین ببرند و امروز ما دیگر با آنها با موضع دیگری صحبت‌خواهیم کرد و البته این امر بر پایه گفتگو و عدالت خواهد بود.