تروریست‌های مسلمان و دیکتاتورهای وطنی!

تروریست‌های مسلمان و دیکتاتورهای وطنی!

وقتی خبر شهادت "مروه الشربینی" دختر مسلمان مصری که به دست یک آلمانی، که با تهمت به تروریست بودن و به جرم مسلمان و محجبه بودن به شهادت رسیده بود را خواندم، شباهتی دیدم بین آنچه اتفاق افتاده، با گفتار و رفتار سیاسی یکی از کاندیداهای ناکام انتخابات دهم ریاست جمهوری، کسی که شعار می‌داد: "ادب مرد به ز دولت اوست"! اما فقط تهمت زد و ناسزا گفت و قانون را به سخره گرفت؛ مردی که می‌گفت برای بازگشت به قانون و قانون‌گرایی آمده است!

دنیای غریبی است؛
در آن‌سوی مرزهای ایران و در اروپای مدرن! زن مسلمان محجبه‌ی دانشجوی دکتری مهندسی ژنتیک، می‌شود تروریست و حجاب از سرش بر می‌دارند و عاقبت با 18 ضربه‌ی چاقوی متمدنین! در دادگاهی که به آن به دادخواهی! مراجعه کرده بود! به شهادت می‌رسد و در این سوی مرزها، خدمت‌گذاران و خادمان ملت و مملکت، بی‌هیچ سند و مدرک و شاهدی می‌شوند، دیکتاتور و تروریست و دروغگو و خیال‌پرداز!؟!؟

شباهت عجیبی نیست!
آبشخور هر دو تفکر را به راحتی می‌توان شناخت!
فقط کافیست کمی آنها را بشناسیم.

پی‌نوشت:
وبلاگ‌نویسان عزیز، اگر توانستید مطلبی در رابطه با شهادت "مروه الشربینی" بنویسید و به نقض حقوق بشر و آزادی در غرب به اصطلاح متمدن! اعتراض کنید.

:.بچه های قلم

منبع

/ 11 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
میتیل

اگر نشانه عفت و حیا نشانه قید و بندگی خدا پوشیدن چادر زیر آفتاب داغ تابستونه چرا این کار رو نکنم ؟؟[راک]

ترنم

اگر خدا را با خود شناختی، علم با توست. اگر با ایمان شناختی، راحتی با توست. و اگر با معرفت شناختی، صاحب درد می شوی. خداوندا مارا از کسانی قرار ده که دردمندند.! "ابوالحسن خرقانی"

مهدی وزیریان

به یاد او که... سلام دوست عزیزم. اگر از مطالب شما در وبلاگم استفاده کنم (با نام) اشکالی نداره؟ هر وقت پاسخ بدید به خودم اجازه خواهم داد. درود برشما ه در راه خوبی ها هستید[گل]

سپیده

سلام.زیر سایه شما هستیم هنوز[نیشخند] احتمالا" حقوق بشر غربی "خنده دارترین جکیه که بشر ساخته! تو ایتالیا مردم ضد g8 تظاهرات میکنن چنتا کشته میدن.به هیچ جای حقوق بشرشون بر نمیخوره,تو فرانسه یه جوون عربو مشکوکانه میکشن عین خیالشون نیست.تو آلمان یه زن حامله به خاطر حجابش کشته میشه ککشونم نمیگزه,رسانه هاشون که چن وقت پیش مسلمون شده بودن به مردم دستور غسل شهادت و بانگ الله اکبر! میدادن ,حالا روزه سکوت گرفتن.ایشالا خدا ازشون قبول کنه, خنکای بهشتو بهشون حرام کنه!

دانشجو

سلام دوست عزیز خدا قوت[عینک]

كربلائي

از شناخت مستند محمد خاتمي وافشا گري صورت پذيرفته توسط يكي از ياران سابق باند او بي بهره نمانيد : اول فرد افشا كننده را بشناسيد: http://elaw.ir/about/staff.php واين هم بخشي از افشا گري هاي او كه آخرين فصل آن روز 18 تير 1388 در روزنامه كيهان نيز چاپ شده است : http://www.elaw.ir/archives/news/2009/07/000999.php

كربلائي

اين را ببينيد http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=587306

هادی

سلام من که هرچی خوندن هیچ چی از مطلبت نفهمیدم نمیدونم منظورت چی بود؟ اونجا یکی توسط یک نژاد پرست کشته شده خوب ما هم قبول داریم شما میگی نقض حقوق بشر در غرب خوب مگه ما گفتیم اونجا حقوق بشر نقض نمیشه؟ شما چرا یقه ی مارو میگیری؟ خوب داری از مسئله ی اصلی خودت رو به حاشیه میزنی ها ما داریم میگیم اینجا داره حقوقی که در همین قانون اساسی نوشته شده تو روز روشن نقض میشه اصلا حقوق بشر که هیچی برادر من شما مگه ایرانی نیستی؟ شما مگه نمیخوای تو این مملکت زندگی کنی اصلا موسوی به درک شما به احمدی نژاد رای دادی دمتم گرم ولی حالا که داری میبینی داره با هموطنات چیکار میکنه چرا اینجوری هستی؟

كربلائي

واي به حال كسي كه بخواهد از ائمه اطهار در بسترهاي گناه بمنظور رسيدن به اهداف شيطاني بهره شعاري ببرد.آن هم از فاطمه زهرا سلام الله عليها. او ندانست كه اين درگاه شوخي بردار نيست وآدمي رسوا ميشود http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=587306

مهدی وزیریان

به ياد او كه... سلام دوباره. چرا قابل ندونستم عزيز؟ خيلي وبلاگ خوبي داري. دارم مي خونم تا از مطالبتم استفاده كنم چون اجازه دادي. موفق تر باشي. درود[گل]