موسوی دعوت صدا و سیما را رد کرد

میرحسین موسوی دعوت سازمان صدا و سیما برای شرکت در مناظره تلویزیونی یا پاسخگویی به سوالات خبرنگاران را رد کرد.

 

دعوت صدا و سیما از آقای موسوی پس از روشن شدن نتیجه انتخابات و اقدام این نامزد انتخابات به فراخوانی هوادارانش در خیابان‌ها صورت پذیرفته است.

آقای موسوی ضمن رد درخواست مصاحبه یا برگزاری مناظره با مسئولان انتخابات در سیما، جهت روشن شدن مسایل انتخابات و ادعاهای مطرح شده، از صدا و سیما خواسته وقتی اختصاصی بدون حضور خبرنگاران و کارشناسان بصورت زنده در اختیارش قرار دهند.

با توجه به عملکرد آقای موسوی بعد از روشن شدن نتیجه انتخابات که بدون اعتراض از مسیر قانونی به نتیجه اعلام شده و بدون ارائه هیچ سندی درباره تخلف و تقلب گسترده در انتخابات، هوادارانش را به نافرمانی مدنی و ریختن در خیابان‌ها تحریک کرد و نیز با توجه به سوءاستفاده اغتشاش‌گران و اوباش از تحرکات خیابانی هواداران آقای موسوی، مسئولان صدا و سیما از آقای موسوی خواسته‌اند به شرکت در مناظره و  یا مصاحبه تلویزیونی رضایت دهد و سخنرانی برای هوادارانش را در همان مناظره و مصاحبه برای هوادارانش انجام دهد اما آقای موسوی با این درخواست صدا و سیما مخالفت کرده و بر خواسته خود از سیما اصرار دارد.

از سوی دیگر سه‌شنبه شب خبر رسید که ستاد انتخاباتی آقای موسوی، آقایان محتشمی‌پور و موسوی‌لاری را برای شرکت در مناظره‌های تلویزیونی با مسئولان وزارت کشور به صدا و سیما معرفی کرده است. مسئولان صدا و سیما در تدارک برگزاری این مناظره‌ها هستند.

گزارش از: الف نیوز

/ 1 نظر / 5 بازدید
ماه مهربون

سلام... خدا عالمه!