از این به بعد با دشمنان از موضع دیگری صحبت خواهیم کرد

احمدی‌نژاد پس از افتتاح پروژه پتروشیمی مهر ـ 1
از این به بعد با دشمنان از موضع دیگری صحبت خواهیم کرد

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور با اشاره به اقدامات دشمنان علیه ایران گفت: غربیها تصور می‌کردند که می‌توانند با تبلیغات دروغین خود اقتدار ملت ایران را از بین ببرند اما از این بعد با آنها از موضع دیگری صحبت خواهیم کرد .

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به عسلویه محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور کشورمان طی سخنانی در پروژه پتروشیمی مهر با اشاره به پیشرفت‌ها و توانایی‌های ملت ایران گفت: ما شاهد جهشی رو به جلو و به ثمر رسیدن خدمتی دیگر به ملت ایران هستیم و افتتاح پتروشیمی مهر را به ملت ایران و همه دست‌اندرکاران و زحمت‌کشان این پروژه تبریک می‌گویم.
وی افزود: امروز یک الگوی خوب از کار و سرمایه‌گذاری مشترک بین چند کشور شکل گرفته است و این پتروشیمی می‌تواند یک الگوی خوب برای کارهای بعدی در این مسیر باشد و ما امروز شاهد یک حرکت رو به جلوی هستیم و امیدوارم برنامه‌هایی که وزیر محترم نفت اعلام کرد به زودی محقق شود و آثار و نتایج آن در خدمت ملت ایران قرار گیرد.
رئیس‌‌جمهور همچنین ادامه داد: تجربه انقلاب اسلامی و تجربه سال‌های اخیر نشان داد که ظرفیت ملت ایران بسیار عظیم و بزرگ است و توانایی‌های ملی ایران بی نظیر است و اگر یک عزم ملی، همدلی عمومی و حرکت شتابان در ملت ایران شکل بگیرد سرعت پیشرفت‌ها ده برابر آن چیزی می‌شود که تا به امروز تجربه کرده‌ایم.
احمدی‌نژاد با اشاره به تجربه 30 ساله ملت ایران گفت: در این 30 سال که از انقلاب اسلامی ایران می‌گذارد علی‌رغم همه تحریم‌ها و فشارها امروز چهره ایران قابل مقایسه با اوایل انقلاب نیست و در این چند سال هم مشاهده کردیم که از کار و استقامت در برابر فشارها سرعت پیشرفت چند برابر می‌شود.
وی افزود: در حالی که سنگین‌ترین تحریم‌ها از جمله بستن مسیر بانک‌ها و تهدید نظامی علیه ایران سازماندهی شد اما امروز ایران هسته‌ای و فضایی شده است و در عرصه‌های نانو تکنولوژی، صنعت و عمران چندبرابر گذشته کار کرده است و معنای آن این است که ظرفیت ملت ایران بسیار بالا و بلند مرتبه است.
رئیس‌جمهور با اشاره به مأموریت ملت ایران گفت: ملت ایران مأموریت دارد تا این ظرفیت‌های عظیم و بزرگ خود را بشناسد و آن‌ها را در مسیر عدالت و پیشرفت شکوفا کند و دولتی با افتخار این راه را پیگیری خواهد کرد چرا که ایران باید در بالاترین قله‌ها قرار بگیرد و این امر با همت ملت ایران بیش از برنامه تعیین شده محقق خواهد شد.
احمدی‌نژاد به انتخابات ریاست‌جمهوری دهم و افتخار‌آفرینی ملت ایران و مأیوس شدن دشمنان اشاره کرد و اظهار داشت: عرصه انتخابات یکی از صحنه‌های تجلی ظرفیت‌ها و عظمت‌های بزرگ ملت ایران است و ما هنوز هم شرایط و فضای سیاسی انتخابات را در داخل و خارج از کشور فراموش نمی‌کنیم که یکی از غبار‌آلوده‌‌ترین فضاها بود اما چهل میلیون ایرانی که در حقیقت 70 میلیون نفر هستند با آگاهی به عزت و استقلال، پیشرفت ساختن ایران و برپایی عدالت و احتزاز پرچم ملت ایران در جهان رأی داده‌اند.
وی افزود: الگویی که ملت ایران امروز ارائه کرد یک الگوی متعالی از زندگی انسانی، حرکت آرمانی و تلاش برای سازندگی بود و حقیقتاً آن وجهی از ملت ایران متعالی شد که موجب امید به ملت ایران و یأس مستکبران شد و این فریاد مستکبران امروز به هوا برخاسته است از روی احساس خطر و سوختن است.
رئیس جمهوری با طرح سئوالاتی از مستکبران گفت: امروز این سوال مطرح است که آزادی آن چیزی است که امروز در ایران جاری است پس در کشورهای اروپایی چه می‌گذرد و این دموکراسی‌های غیر مردمی حاکم بر آمریکا و اروپا چیست؟ و شما می‌دانید مردم در کشورهای اروپایی قدرت انتخاب ندارند و در حصار دو الی سه حزب محدود هستند و نقش قابل توجهی در عرصه‌های سیاسی و سرنوشت خود ندارند.
رئیس جمهور در ادامه اظهار داشت: دنیا چشمان خود را باز و مشاهده کرد چهل میلیون و به عبارتی 70 میلیون نفر تصمیم گرفتند و حتی برخی از روسای جمهور کشورهای دیگر که برای تبریک با من تماس می‌گرفتند حضور ملت ایران منشأ تحولات مهم در جهان دانستند.
احمدی‌نژاد ادامه داد: زمانی که چهل میلیون ایرانی برای عدالت، پیشرفت دست به دست هم می‌دادند همه معادلات جهان را بر هم می‌زنند و امروز این تیغ‌های سرخ و بنفش دشمنان و غربیها به این دلیل است که با حرکت ملت ایران آنها تحت فشار قرار گرفته‌اند و زیر سوال رفته‌اند لذا عصبانی هستند و ملت ایران را متهم می‌کنند و آن چیزی که خودشان هستند به ملت ایران نسبت می‌دهند.
وی با اشاره به جنایات کشورهای غربی در کشورهای مختلف گفت: کسانی که در پرونده خود ریختن خون میلیون‌ها نفر بی‌گناه به ثبت رسیده امروز ملت ایران را متهم می‌کنند در حالی که دنیا با خبر است و از آنها چنین چیزی را نمی‌پذیرد.
رئیس‌جمهور انتخابات را یک آغاز بزرگ برای ملت ایران دانست و اظهار داشت: انتخابات ریاست‌جمهوری دهم یک آغاز بزرگ و شروعی دوباره برای ملت ایران است و ملت ایران این دوران را با قدرت بیشتر به پیش خواهد برد و باید مناسبات جهانی تغییر پیدا کند و تغییر نیز خواهد یافت و این انتخابات شروع این امر است و دشمنان فکر کرده‌اند که می‌توانند با تبلیغات دروغین خود اقتدار ملت ایران را از بین ببرند و امروز ما دیگر با آنها با موضع دیگری صحبت‌خواهیم کرد و البته این امر بر پایه گفتگو و عدالت خواهد بود.

/ 2 نظر / 4 بازدید
Shahin

سلام به شما دوست عزيز وبسايت ما به تازگي راه اندازي شده خوشحال مي شم با هم بيشتر آشنا بشيم ! لطفا به وب سايت خودت ( پارسي پارك ) يه سري بزن موفق باشي و پيروز http://www.parsipark.com

مهدی وزیریان

به یاد او که... برادر خوبم، می دانی که چقدر به این رئیس جمهور که عزت ما را دوباره احیا کرده افتخار می کنیم. از مطلبتون استفاده می کنم در وبلاگم (با اجازه)