آقای موسوی! من یک دانشجوی ایرانی هستم ، رای من را پس بدهید!

آقای موسوی! من یک دانشجوی ایرانی هستم ، رای من را پس بدهید!

خبرگزاری فارس: آقای موسوی، اینها درد دل فرزند و خواهر یک شهید و یک دانشجوی ایرانی است که به تو رای داده اند ولی حاضر نیستند رای به تو گلوله ای شود برای آتش زدن مساجد شهر و البته پشیمان شدند از رایی که به تو دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس، میر حسین موسوی این روزها با انتشار بیانیه های پی‌درپی ساز و کار قانونی مراجعه به شورای نگهبان را که در اندیشه امام خمینی (ره) و میثاق ملی مورد تاکید قرار گرفته را نپذیرفته و بر تمکین به رای ملت و رای قانون بی توجهی می کند.
کاربران محترم خبرگزاری فارس در واکنش به این بیانیه ها و اقدامات غیر قانونی میرحسین موسوی در روزهای اخیر که موجب ایجاد اغتشاشات خیابانی و آشوبها شده است، خواستار پایبندی وی به قانون و ولایت فقیه شده اند و در موارد متعددی کسانی که در این انتخابات به وی رای داده بودند، از اقدامات اخیر وی ناراضی هستند.
در همین راستا بخش قابل توجهی از کاربران فارس خواستار پس گرفتن رای خود به موسوی شدند.
بخش سوم این اظهارنظرها به شرح زیر است:

*من یک دانشجوی ایرانی هستم ، رای من را به من پس بدهید!

دوسه ماه پیش چقدر خوشحال بودم ازاینکه بالاخره می توانم در تعیین سرنوشت خویش مشارکت کنم. طی یک ماه گذشته چقدر پرشور و پراحساس سعی در جلب نظر اطرافیانم داشتم تا کاندیدای محبوب من را بپذیرند.سرخوش بودم از اینکه بهتر از همه حتی بهتر از پدر و مادرم ، مسائل را می فهمیدم . من یقین داشتم که درد را درست شناخته ام و درمانش راهم یافته ام .
این اعتماد به نفس زیادی ، باعث شده بود تا در هر فرصتی حتی زمانهای نامربوط مثل وسط کلاس درس و ... نظرم را در این باره اعلام کنم . در آن موقع اصلا به این فکر نمی کردم که در عین ادعای دموکراسی طلبی دارم نظرم را به دیگران تحمیل می کنم.
روشی که من درپیش گرفته بودم این بود که با سروصدای بسیار و اظهارنظر شخصی ، دیگران را وادار به تبعیت از خودم بکنم .
جو کلاس را چنان به کمک چند هم فکرم فیلتره می کردم که اگر مخالفی هم داخل کلاس بود جرات اظهار نظر نداشته باشد. این وضع روز به روز تا 22 خرداد شدیدتر می شد به نحوی که من و دوستانم تمام جو خودساخته را به صورت یک حقیقت انکار ناپذیر باور داشتیم و اصلا یک درصد هم احتمال پیروزی رقیب را به ذهنمان راه نمی دادیم.
آخر تمام محیط پیرامون من و دوستانم ، طرفدار رنگ سبز بودیم و بس . همه ایران ، از کنج دهات و شهرستانها گرفته تا خانه همسایه مان در فلان شهر ، از کوچه و خیابان گرفته تا بازار و مسجد و کارخانه ، همه و همه برای من خلاصه شده بود در کلاس و سلف و سرویس خوابگاه . همه مردم وطنم خلاصه شده بودند در همکلاسیها و هم خوابگاهیها و نهایتا چند کارمند دانشگاه واینها هم که همگی با من هم فکر و هم رای بودند.
به هرکجا که می رفتم فضا همانی بود که من می خواستم و یا بهتر بگویم همانطور بود که من دوست داشتم ببینم.
نمی خواهم کسی غیر از خودم را مقصر بدانم اما حالا که فکر می کنم می بینم دوست صمیمی ام " محسن " هم در ایجاد این فضای مجازی در پیرامون من و دیگران نقش داشت . او هم به گمانم تحت تاثیر دیگرانی بود که خارج از محیط دانشگاه جزو کله گنده های احزاب بودند و اغلب خبرها را از انها می گرفت البته یکی دو بار هم او را دیدم که از دفتر رئیس سابق دانشگاه بیرون امد و وقتی از او درباره کارش می پرسیدم ، به الطاف الحیل طفره می رفت .
الان که کلاهم را قاضی می کنم می بینم تقصیر خودم بود که ساده لوحانه کلید گنج خانه فکر و اندیشه ام را سفید امضا به دست او سپرده بودم و او هر آنچه می خواست را به خورد ذهن پرسشگر من می داد.
یکی دو بار بعد از مناظره ها سوالات جدی در ذهنم پدید امد ، از او با احتیاط پرسیدم ، او با زیرکی جوابی مسخره آمیز از استینش بیرون آورد و پرسشم را در نطفه خفه کرد.
خلاصه اوضاع بر این منوال گذشت و من در فضایی تک رنگ ، سبز سبز سبز سوار بر موج احساس و تصور و رویا پای صندوق سرنوشت رسیدم . باورم این بود که حتما کاندیدای من برنده است چون او طالب اجرای قانون است و از دیکتاتوری و قانون گریزی بیزار است . یادم می امد که در دوره نوجوانیم یار بارانی او که ان زمان رئیس جمهور بود ، مدام فریادش به آسمان بلند بود که : " زنده باد مخالف من " و یا این عبارت معروف که : " اجرای قانون بد ، بهتر از بی قانونی است. " و یا اینکه در سخنرانیهایش در مجامع بین المللی خطاب به رقبای داخلی اش فریاد می زد " اقلیت باید رای اکثریت را بپذیرند و خواسته آنها را گردن نهند. " و ...
آخر مگر می شود کسی که این همه از قانون و اجرای ان و مسالمت و تسامح سخن می گفت را مردم نخواهند ؟ ! در ان روز سرنوشت باور من این بود که هرگز .
ساعت یازده شب ( که هنوز صندوقها باز نشده بود و تازه رای گیری به پایان می رسید ، محسن از طریق همان دوستان حزبی اش خبر آورد که : " سبز پیروز شد ، جشن بگیرید و پایکوبی کنید!! " در ان لحظه حقیقتش را بخواهید من هم همراه بچه ها دلی از عزا درآوردیم و... اما اکنون افسوس می خورم که چرا در ان لحظه با خود نیندیشیدم که آخر از کجا این خبر امده ؟ آقای چیز که رقیبش را متهم به " خرافه پرستی " می کرد ! چطور الان خودش از درون صندوقهای لاک و مهر شده انهم، گسترده در سراسر کشور پهناور ایران ، اینقدر دقیق خبر می دهد؟!!! تنها یک را محتمل است و ان اینکه خود ایشان اهل خرافه باشد و با از ما بهتران سر و سری داشته باشد که اینچنین در حضور خبر نگاران پیشگوئی می کند .
روز بعداز رای گیری ، زمانی که نتیجه رسمی اعلام شد ، اول شوکه شدم بعد دمق و نهایتا خیلی ناراحت و عصبانی . آخر تمام ساخته های ذهنی من در هم ریخته بود .باورم نمی شد . مگر ممکن بود مردم غیر از ان چیزی که من فکر می کردم تصمیم گرفته باشند ! هر که را که من دیده بودم ، رنگ شده بود ، حتی امامزاده های کشور هم همه رنگ سبز را برای بیرق و ضریح خود برگزیده بودند . چطور ممکن بود مردم غیر از این را انتخاب کرده باشند!!؟
خلاصه شدم یک بشکه باروت و " محسن " جرقه را زد که " تقلب شده " . خودمانیم این محسن عجب اعجوبه ایست ، وقتی موتورش گرم می شود ، خودش هم دادستان است، هم وکیل مدافع و هم قاضی ! البته نمی دانم چرا پای اجرای حکم که می شود امثال من را جلو می اندازد و خودش بند جیم را اجرا می کند !؟
ان شب هم کف خیابان، پای شعله موتوری که در جلوی چشمان صاحب کتک خورده اش که ناله می کرد و می گفت: " من کارگر شهرداری ام ، به خانه بر می گشتم " داشت می سوخت ، ناگهان سختی قلوه سنگی را در دستم حس کردم ، صدای محسن را می شنیدم که فریاد می زد : " چرا ایستاده ای ؟ بزن . بشکن . "
اولش خواستم مثل همیشه دستور محسن را اجرا کنم اما لختی درنگ کردم ، چهره پدر زحمت کشم را در صورت خون الود ان مرد دیدم ، دستان پینه بسته عمو ودائی کشاورزم را در دستان لرزان و زخمی ان مرد دیدم ، نگاهم به پنجره خانه های اطراف افتاد خودم را در نگاه هراسان جوان کنکوری که در ان نیمه شب خود را برای امتحان سرنوشتش اماده می کرد دیدم ، با خودم گفتم سنگ را بر سر کدام یک بکوبم ؟ اینها همه خودم هستند و بستگانم .
در ان شب به خانه باز نگشتم و تا طلوع صبحی دیگر با خودم اندیشیدم و به خود گفتم: " کجای کار اشتباه کردی؟ "
کار تو که سنگ پرانی و فحاشی نبود ! تو جایگاهت حوزه فکر و اندیشه بود . تو را با اوباش و اراذل چه کار ؟!!
یادم امد که روز اول ورود به دانشگاه چه آمال و ارزوهایی در سر می پروراندم . می خواستم دنیا را عوض کنم . می خواستم همه ظلمها و تباهیها را بر اندازم . قصد داشتم به دنبال عدالت باشم و آزادی را برای هموطنانم فراهم سازم . دلم می خواست پیشرفت خودم و جامعه ام را نظاره کنم و... اما حالا من را چه شده است که سر از کوی و برزن بی ادبی در اورده ام ؟
آخر من که به دنبال مدعیان قانون و قانونگرائی حرکت کردم . من که هنگام انتخاب ، آنانی را برگزیدم که حرفشان این بود که : " ادب مرد به ز دولت اوست . " کجای کار اشتباه کردم که اینچنین سرنوشتی برایم رقم خورد؟
از ان شب که منتهی به " طلوع صبحی دیگر " شد ، من ماندم و فکر و اندیشه آزاد و فطرت حقیقت طلبم .
دانستم که من باید حقیقت را خودم دریابم.

*آقای موسوی سلام.
به عنوان فرزند و خواهر شهید می خواهم چیزی را به خدمتتان عرض کنم. آقای موسوی من به تو رای دادم. ولی این درست نیست که رای من گلوله شود برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همین طور گلوله شود به سوی مساجد شهرم.
اکنون که تو را عین بنی صدر یافتم رایم را که به تو داده بودم پس می گیرم و آنرا با شاخه گلی از مهربانی تقدیم احمدی نژاد مهربان این یاور مظلومان و حامی مقام معظم رهبری می کنم.تو با فریب رای مرا و امثال مرا در دانشگاه برای خودت دزدیدی و حالا با آن گلوله درست کردی برای دریدن قلب جوانان وطنم .
خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست
حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست
فلاح از تهران

*نیروی انتظامی باید با شدت عمل با آشوبگران مقابله کند و میرحسین موسوی و دوستان و همدستانش را به عنوان سردسته اغتشاشگران دستگیر و مراجع قضایی آنها را محاکمه نمایند

*باید برای این آقا که با نام الله اکبر و نام های اسلامی یا حسین به میدان انتخابات ریاست جمهوری آمده و خیانت میکند اشد مجازات را تعیین کرد.
سکوت نکنید و موسوی را به سزای اعمالش برسانید.
فرزند شهید

*جالب است آقای موسوی، مسوول تمام خونها و خسارات خود شمایید و برای جانباختگان که خود کشته اید سوگواری می کنید واقعا خداوند چه زود دستهای پلید را رسوا می کند. این یک برنامه 90سیاسی زنده است که همه مردم آن را به وضوح می بینند

*زمستان میرود و روسیاهی به ذغال میماند. ایشان در مدیریت اول انقلاب چه کارهائی که نکرده است . چهره او غلط انداز است ومردم فکر می‌کردند آدم محترمی است.چون وی در شروع انقلاب با کجرویها انقلاب را به اینجا رسانده من لقب خشت اول را به او اعطا و لقب ثریا را نیز به دوست او خاتمی می دهم. خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا میرود دیوار کج . باید برای حفظ انقلاب و تضمین آینده ای روشن به رئیس جمهور اجازه داد که این دیوار را خراب و دیواری صاف و قائم بنا کند . همانطور که دیدیم شفافیت و صداقت رمز پیشرفت است که باعث شد 40میلیون رای داده شود.

*موسوی مسئول دنیوی و اخروی مرگ هر ایرانی است. به هوش بیا آقای سبز .

*موسوی و همدستانش باید جواب خون جوانان ایران را بدهد

*باید اعلان عمومی شود تا کسانی که از این آقای ... شکایت دارند به فلان سایت مراجعه کنند و آقای هاشمی شاهرودی دستور پیگیری و دادگاهی موسوی را بدهد.
تا کی جوانان ما را تحریک می کند و تا کی فضای کشور را می خواهد ناامن کند وجودش و همسرش در سد لتیان و در ویلای اختصاصی ... خوش گذرانی کند ؟
اگر راست می گفت آنروز که شورای نگهبان دعوت کرد مردانه می رفت

*با سلام
خواهشمند است به این بازی خاتمه ورزید

*خداوند رحمت کند ایت ا.. دستغیب را در یکی از سخنرانیها بحث زاهد مستجاب الدعوتی را مطرح کرد که نهایتا با کشتن دختر پادشاه در لحظه آخر در چوبه دار به سفارش شیطان با چشم بر او سجده کرد و تنها روزنه امیدی که به بخشش خدا بود را از دست داد وای بر احوال این دو آقا که با این حرکتها و خود رائیها و قدرت طلبیها آخرش به کجا خواهند رسید

*همش باعث این کشتار موسوی است باید جلوشو بگیرید

*نام موسوی به عنوان یک خائن به ملت در تاریخ نظام اسلامی ثبت خواهد شد.او مسئول خون تمام کسانی است که در این اغتشاشات جان خود را از دست دادند.اگر امام(ره) بودند حتما حکم دستگیری وی را شخصا صادر می کردند.خداوند به قلب مظلوم مقام معظم رهبری رحم کند که اینچنین توسط اراذل موسوی خون می شود.

*نیروی انتظامی و رهبری با اقدامات شجاعانه خود دلگرمی مردم را به خود بیشتر کردند .

*به جای نوشتن چنین مطالبی و ایجاد تحریک و دعواهای سیاسی و خیابانی ، ضمن متقاعد کردن رئیس جمهور و وزیر کشور مجوزهای لازم را جهت برپایی تجمعات قانونی در مراکز خارج از شهر مانند استادیوم آزادی فراهم کنید تا ضمن اعتراض قانونمند ، بهانه را نیز از دست فرصت طلبان و معاندین بگیرید .
این ایام می گذرد ولی دوستی دوستان واقعی نظام اسلامی بایستی پایدار بماند.
میر حسین سرمایه معنوی امام راحل و این کشور و خادم ملت بوده وبا این مطالب ارائه شده و تخریب ایشان ، سرمایه معنوی سالهای دفاع مقدس را به دست خودتان نابود نکنید .

*ما هم خسته شده ایم و مایلیم به زندگی عادی برگردیم. از این که مجبور باشیم ساعت معینی به خانه برگردیم و همه کارها نصفه و نیمه بماند خسته شدیم. کاش زودتر تمام شود...

*ساکاشولی ایران کور خونده اینجا کشور امام زمان است

*حق با موسوی است دولت باید خسارت مردم را بدهد و عوامل حمله به مردم و تجمعات باید محاکمه شوند

*به قول آن مثل قدیمی " تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد " ای کاش آقای موسوی دهانش را باز نمی‌کرد تا خاطره نخست وزیری ایشان با همان جلد زرینی که امام و رهبری برای افکار و کارهای ایشان درست کرده بودند ، در اذهان باقی میماند و روزهای مکدر را نمی‌دیدیم این تحریکات را نمی دیدیم این بی اعتنایی به رهبری را نمی دیدیم این چراغ سبز به دشمنان را نمی دیدیم این هزینه کردن برای براندازی را نمی دیدیم و این حرفها را نمی شنیدیم

* ای میر حسین
تو اگر راست میگویی بیا در صداوسیما و مجددا مناظره کن البته در مورد انتخابات. که فکر کنم چیزهای باقیمانده ته زنبیلت رو خالی کنی

*کاری که منافقین دراول انقلاب با مردم کردند موسوی ویارانه مثل محمد خاتمی و غیره کردند و هیچ جایی درمیان مردم ایران ندارند وباید محاکمه بشوند.

*آقای موسوی شما از جون مردم چی میخوای چرا نمی‌ذاری مردم به راحتی زندگی کنند چرا نمیذاری مردم آسایش خوبی داشته باشند همه مردم میدونن که ریشه اغتشاشات شما هستی دست از کارای غیر قانونی بردار . تا کی میخوای به این کارای غیر قانونی ادامه بدی خیلی متاسفم برات

*ما در دوران ریاست جمهوری مقام معظم رهبری مطالب فراوانی از نا فرمانیها و تخلفات آقای موسوی شنیده بودیم لکن باورش مشکل بود ولی متأسفانه برخوردهای ناشایست و غیر قانونی ایشان جای تردید نگذاشت و به ما فهماند او یک عنصر خود خواه و مستکبر قانون گریز و مخالف با اصول قطعی نظام (که فلسفه تشکیل نظام اسلامی بود) میباشد که با متهم کردن مسئولین خدوم نظام بالاخص رئیس جمهور محترم راه منافقین کوردل را می پیماید.

*واقعا باید میرحسین دستگیر و با او برخورد شود.

*کسی که ادعا میکند یار امام بوده پس چرا قلب مقام معظم رهبری را خون میکند

*در تعجبم چرا این آقا را دستگیر و محاکمه نمی کنند ؟ اگر قرار باشد دستش رو شود که تا کنون شده و همه رسوائی ها را به بار آورده است

*سلام
بنده به موسوی اگر بعنوان یک شهروند قبول دارد اعلام می کنم که ما از کارهای تو بدمان می آید و شاکر و خوشحالیم که انتخاب نشدی

*ما سوالمون اینه که چراموسوی رو بازداشت نمی کنند

*آقای موسوی باید بداند که مردم وکیل نیاز ندارند و خودشان آگاه هستند و خوب و بد را خوب تشخیص میدهند. آقای موسوی به دامان مردم و انقلاب برگرد! این را بدان که جریانات زمان بنی صدر در حال تکرار است.

*واقعا خجالت آوره بس کنید بخاطر پست و کرسی بیش از این مردم را به کشتن ندهید

*با تشکر از ایثار و زحمات نیروهای انتظامی و بسیج و مردم که امنیت را دوباره به تهران تقدیم کردند. آیا آقای موسوی تفاوت اعتراض و اغتشاش و خرابکاری را نمی‌داند واقعا متاسفم از عملکرد وی و خودبزرگ بینی های ایشان. امیدوارم با خلوص نیت و برای قرب الهی یک مروری به عملکرد خودش در این انتخابات داشته باشد.

*آقای موسوی، دیگر از رسم مردانگی خود دور می شوید و مردم را سپر بلای خود می کنید از لجاجت دست بردارید و خود را بیش ازاین ضایع نکنید قانون فصل الخطاب ادعای قانون گرائی تان باشد

*با سلام چرا دستگاه قضایی اقدام لازم را در این باره انجام نمی دهد ؟

*مسئولین محترم خبرگزاری فارس!
چرا مطالبی را که خوانندگان ارسال می کنند درج نمی کنید؟ حتما باید فرد ارسال کننده مطلب اسم و رسم داشته باشد تا مطلبش درج شود. من هم یک فوق لیسانس هستم که فقط اسم و رسم مرسوم در جامعه را ندارم.
مطلب زیر در مورد نئومنافقینی مثل موسوی است که امیدوارم درج کنید

یک نفر بیانات مقام معظم رهبری را برای موسوی ترجمه کند.

گمان می رود در خانه و اردوگاه موسوی کسی نیست چرا که در خانه اگر کس است یک حرف بس است. بیانات و اوامر دردمندانه مقام معظم رهبری در جمعه تاریخی تهران، چنان روشن و با قدرت بیان شد که که همه ملت از پیر و جوان و خرد و کلان آن را با جان و دل شنیدند و سرلوحه کار خود قرار دادند اما ظاهراً موسوی و حامیان قانون گریز و ولایت ستیزش هنوز در توهم اردوکشی های خیابانی سعی دارند حماسه تاریخی ملت را در 22 خرداد، در کف خیابان ها خدشه دار کنند. به نظر می رسد یک نفر باید بیانات مقام معظم رهبری را برای موسوی ترجمه کند تا آن وقت روشن شود که هنوز هم می خواهد در مقابل انقلاب بایستد و این چنین بر قانون ستیزی و محاربه با نظام اسلامی بپردازد؟!
بزرگان گفته اند آدم های کوچک دیگران را به زحمت می اندازند و آدم های بزرگ خودشان را و ما فهمیدیم چه کسانی در این مملکت بزرگند و چه کسانی کوچک.
مطمئن باشید که موسوی به اردوگاه دشمنان نظام پیوسته و بیانات مقام معظم رهبری در حمایت از ایشان تلاش های دردمندانه برای بازگرداندن ایشان به آغوش نظام بود اما با این روندی که در پیش گرفته بعید به نظر می رسد که از این منجلابی گرفتار شده بیرون آید. حیف از آن همه وقت گران بهایی که مقام معظم رهبری برای دیدار با ایشان صرف کردند و خودشان را به زحمت انداختند تا بلکه الفبای قانون گرایی را به ایشان بیاموزند اما افسوس که این ها مصداق اصابعهم فی اذانهم هستند.
بیانات موسوی چنان وقیحانه صادر میشود که همه به نیات سوء قانون گریزی و ولایت ستیزی او پی می برند. ندیدن این همه آشوب، اغتشاش، خسارات میلیاردی به اماکن عمومی و اموال مردم، کشته شدن دهها انسان بیگناه، به آتش کشیده شدن مساجد، مجروح و مصدوم شدن صدها مامور انتظامی و امنیتی و ... همه نشانه های بسیار روشنی هستند که در نتیجه اعمال برخی حامیان موسوی به جامعه ما تحمیل شده اما ظاهرا موسوی قرار نیست این همه نشانه های روشن از به آشوب کشیدن جامعه توسط خود و اطرافیان و حامیانش را ببیند و در توهم قدرت از دست رفته اش در پای صندوق های رای چنان غرق شده است که حتی تمام منافقین و معارضین قسم خورده انقلاب در خیابان های تهران به رژه روند، او آن ها را مردم مظلومی خواهد خواند که به نتیجه انتخابات معترض هستند.

* موسوی ملعبه بازیگران شبکه های بیگانه شده. دست رادان را می بوسم که با اخلال گران جدی بر خورد می نماید

*بنده با خیلی از کسانی که تشویق به آشوب و در گیری می کنند صحبت کرده ام در این چند روز با کمال تأسف اکثر آنها از اول در انتخاباتها شرکت نکرده اند و در این انتخابات هم بیشتر آنها شرکت نکرده اند به هر دلیلی با نظام مشکل دارند و آزادی می خواهند از نوع غربی آن که باید گفت که آیا اکثریت باید از شما تبعیت کنند یا شما از اکثریت؟ و موضوع بعدی این است که اینها فکر می کنند که اختلاف سلیقه یعنی قبول نداشتن نظام که کاملا " اشتباه می کنند بنده با تعدادی از دوستانم که به موسوی رای داده اند صحبت کردم در روزهای اخیر به دلیل عدم تبعیت از رهبری نظرشان از موسوی بر گشته است و متوجه سوء نیت آنها شده اند خداوند آنها را هدایت کند و به مسیر راستی و دوستی ایران و مردم و....نماید انشاا..

*منم قبول دارم اینها و غرب یک مشت تروریست هستند که باید عوامل این آشوب ها رو به جرم نفاق در ملاعام اعدام کنند

*واقعا موسوی آدم ... هست از یک طرف در گفته های خود به قانون اساسی تکیه می کند ولی خودش اصول قانون اساسی را قبول ندارد از جمله اصل ولایت فقیه و دیگر اصولی راجع به انتخابات وشورای نگهبان.
مسئولین هر چه سریعتر باید با این آدم برخورد کنند .من به عنوان یک فرد شهروند واقعا خونم بجوش می اید وقتی که این آقا صحبت یا بیانیه صادر می کند چطور می تواند این منافقین و اراذل و اوباش را هم ردیف شهدا قرار دهد.

*بسیاری از بزرگان اخلاق دعایشان این بوده وهست که خدایا ما را عاقبت به خیر بگردان واقعا برای موسوی و خاتمی و.... متاسفم حالا که مردم انها را انتخاب نکرده اند به خاطر هوای نفس و علی رغم اینکه خودشان به خوبی می دانسته و میدانند که مردم به او و دار و دسته اش رای نداده اند حرفهای خودش را زیر پا گذاشته و قانون واخلاق و عزت ایران را که دم از آن می‌زدند بازیچه جاه طلبی های خودش و خاتمی و.... کرده است خوب است به خود بیایند و از ملت شریف ایران عذر خواهی کنند شاید خداوند متعال گناه بزرگ انها را ببخشد

*آقای مهندس موسوی تو نه تنها در مقابل قانون ایستادگی می کنی بلکه در مقابل ولایت فقیه ایستادگی می‌کنی پس در مقابل نظام ایستادگی می‌کنی

*بسم الله

زمستون میره اما روسیاهیش به زغال میمونه.
اصلاحات آمریکایی با رای هوشیارانه مردم مرد.دست و پا زدن عده ای به قیمت ازبین رفتن امنیت نمی‌تونه اونو برگردونه.

*به نظر من که موسوی را باید به عنوان عامل اصلی قتل و اغتشاشات اخیر دستگیر و محاکمه کنند .خانواده مادر و دختری که در مهد کودک کشته شدند که خودشون علیه موسوی مدعی اند چگونه در امار اراذل و اوباش طرفدار موسوی جای می گیرند آیا اینگونه اظهار نظر موسوی وقاحت ندارد

*من هم به سهم خودم از این اقدام شجاعانه قانونی و مردم مدارانه نیروهای امنیتی تقدیر میکنم و امیدوارم تا بازگشت آرامش کامل این این وضع ادامه داشته باشد

*موسوی از مردم بعنوان ابزار جهت رسیدن به خواسته های که بیگانگان از موسوی و... خواسته اند استفاده می کند و خون بهای این همه خونها بعهده موسوی و خاتمی است

*بسمه تعالی
البته فراموش نکردیم که شگردهایی که منافقین درسالهای 60 از آن برای انحراف افکار عمومی استفاده میکردند تا مردم را درمقابل نظام قرار دهند . بنده به آقایان می گویم که این نحوه صحبت کردن دیگر رنگ باخته است .شاید چند روزی پشت این نقاب مخفی بمانید ولی مطمئن باشید که چهره واقعی شما هم مانند منافقین سال 60 برای مردم هویدا خواهد شد و آن وقت دیگر برگشت دیر است . پس تا دیر نشده خود را به صف نظام ملحق کنید وبه نصایح رهبر فرزانه انقلاب گوش کنید و از راه قانون وارد شوید وگرنه باید پاسخگوی عمل خود باشید.

*آقایان تو رو خدا سرچشمه را بخشکانید این رای ما به موسوی اشتباه بود قاطعانه برخورد کنید ما ارامش میخواهیم

*باید با عوامل آشوب برخورد شود

*از مقامات امنیتی درخواست داریم میر حسین موسوی را به عنوان رهبر اغتشاش گران دستگیر کند تا اقتدار نظام دیده شود.

*این میرحسین بعد از 7 روز تازه یک اسباب بازی پیدا کرده (اصل 27 قانون اساسی) اما یکی نیست بهش بگه : قانون اساسی یک اصل 40 هم داره.اون رو اول بخون بعد 27 رو تفسیر کن.

*من تا به حال گمان می کردم اغتشاشگران عمدتا ضد انقلاب هستند. اکنون که دیدم مساجد را نیز آتش زده اند، فهمیدم اینان ظاهرا ضد اسلام نیز هستند. از شما خواهش می کنم اطلاع رسانی کنید که برای شکایت از اغتشاشگران و در راس همه رهبر آنان موسوی چگونه باید اقدام کرد؟

*خدا را شکر که پرده ها افتاد و این مهره ی بی ظرفیت رییس جمهور کشورمان نگردید تا دستاوردهای انقلاب را یک شبه بر باد فنا دهد . به امید ظهور هر چه زودتر آقا امام زمان و ریشه کن نمودن ظلم و فساد توسط ایشان.

*به نام خدا - با تشکر از نیروهای نظامی ، انتظامی و مردمی که در برگرداندن امنیتِ صدمه دیده به جامعه؛ که از طرف تعدادی معدود،( البته نسبت به مردم طرفدار آرامش) خدشه دار شده بود ؛ نهایت تلاش و مجاهدت را نمودند.
با آرزوی هدایت برای کسانی که خود را مدعی قانون گرائی معرفی کردند ولی در عمل نشان دادند کمترین توجه را به قوانین جاری کشور و مجاری قانونی آن ندارند.

*مشکل این آقایان رای و تقلب و شورای نگهبان نیست ، مشکل این آقایان اسلام است ، اینها با اصل اسلام مشکل دارند ، کتاب گفتگوی تمدن های آقای خاتمی هم در همین راستا است ، در راستای محو اسلام از عرصه زندگی و جامعه ، اینها دیدند با تکیه بر فلسفه هرمنوتیک هایدگر و گادامر و با تکیه به سروش ها و تقسیم دین به شریعت و فهم از شریعت ، نمی توانند اسلام را از عرصه زندگی ها خارج کنند ، بنابراین دست به اغتشاش می زنند ، عاملان اغتشاش هم خود همینها هستند ، توصیه من به آقای موسوی این است که فریب اصلاح طلبها را نخورد ، اینها کسانی نیستند که پشت آقای موسوی را بگیرند ، اینها فکر کردند می توانند به اسلام صدمه ای بزنند ، دو سه تا رو علم کردند تا بیانیه و فتوا بدهند ، با این کارشون ما را یاد جنگ صفین می اندازند که ای وای قرآن ، ای وای جنگ با قرآن ، ای بابا دوران قرآن بر نیزه کردن هم تمام شده است ، امروز ملت به علی می‌نگرند ، نه به نیزهای قرآن بر سر ، قطعا این بازی ها و این بیانیه های امثال موسوی و خاتمی و اون بابا که فتوا می دهد و می گوید که شرع چه گفته است ، هیچ کدام از روی دلسوزی برای اسلام نیست ، اینها دشمن اسلامند ، به هیچ جا هم نمی رسند ، اینها دارند در خشم خود می‌میرند ، خدا چه زیبا فرموده : " موتوا بغیضکم " در خشم و نفرتتان بمیرید ، آری این است پیام خدای احد و واحد به امثال این آقایان ، پیام دیگر خدا به آنها این است که " زهق الباطل " باطل نابود شد ، اصلا باطل از همان بدو تولدش باطل شد ،در آخر می گویم که این واقعه فقط پالایش نظام است و این آقایان چهره اصلی خود را نشان می دهند و کار انقلاب اسلامی را در تشخیص دشمنانش ساده می کند ، دستشان درد نکند ، خدمت بزرگی کردند . ( مجید آقاخانی )

*نیروی انتظامی باید بداند که چه با این آشوبگران مدارا کند ویانه بهر حال مورد اتهام موسوی و دارو دسته اش قرار میگیرد بنابر این لازم است برخورد قاطعانه با این عوامل آشوب داشته باشد که در غیر این صورت اقتدارش از نظر مردم زیر سوال خواهد رفت

*ان شاءالله شکایات شهدا و امام از موسوی هم بماند برای روز جزا.

*من به سادگی این شخص یقین داشتم ولی الان کم کم دارم به نفاق او فکر می کنم.

*لطفاً نظر منم بزارین : من چند روزه کلافم اصلاً این حرفای موسوی همشون دروغ بوده هر چی گفته بر عکسش رو عمل کرده به احمدی نژاد گفته بود که شما مجموعه ای افراط ها و تفریط ها هستید و لی خدا وکیلی موسوی دیگه روی هیتلرم سفید کرده ما نفهمیدیم قانون رو دوست داره یا نه ، غیر قانونی تظاهرات می‌کنه بعد جالبه انتقاد می‌کنه که مجوز چرا نمی دین . هر انتقادی کرده بود خودش انجام داده گذاشته گردن احمدی نژاد جالب اینجاست که حالا بدهکارم شدیم غیر مستقیم می‌گه ما تو این اغتشاشات دخیلیم ، رو نیست که .... من میگم جناب آقای موسوی بی خیال شو شما با امام زمان داری می‌جنگی این مملکت مال امام زمانه فکر نکن داری حقتو می گیری خودتم می‌دونی که دروغ میگی، تو شهر کوچیک ما ، من خودم روز رای گیری از دوستام شنیدم که آقایون از جاهایی پیر مرد پیرزنهای بی سواد رو می آوردن برای موسوی رای بگیرن . البته شما مطمئنا می گین اینا از ما نیست از شما هستن . خدا شما رو به راه راست هدایت کنه. شما فوق العاده اید بخدا

*قبل از انتخابات همه از آقای سبز خاطره خوشی داشتند اما الان جز سیاهی چیزی برایش نمانده . این همان حکمت خداست.

*این رفتار های غیر قانونی آقای موسوی مظلومیت مقام معظم رهبری در دوران نخست وزیری موسوی و حقانیت آقای دکتر احمدی نژاد را به همگان نشان داد

*خوش بود گر محک تجربه آید به میان ...این روزها حوصله هیچ کاری را ندارم و همه اش به خودم فحش می دهم که چرا رای دادم یا اینکه چرا به موسوی رای ندادم تا شاید رای می آورد و الان اون 20هموطنم زنده بودند دیدین چکار سرمون اوردن وبا کشور آروممون چکار کردن واگذارت به جدت آقای موسوی

*دوستی قبل از انتخابات می گفت: کشور به حکیمانی خردمند نیاز دارد

حکیمانی خردمند!
شهر را به آتش کشیده
مردم سالاری را ارج نهاده
عزت جهانی برایمان به ارمغان آورده اند!
با شعار کرامت انسانی!
قانون گریزی نگران شان کرده است
و خواب روز و شب را از آنان گرفته است ...

*جناب آقای موسوی با سلام و احترام، آیا وقت آن نرسیده که شما از افراد و احزابی که در 8سال دوره به اصطلاح اصلاحات کشور، نظام، اسلام، امام، مردم و رهبری را به بیگانگان فروختند و رنگ ننگ را بر خود زدند تبری جویید و آیا واقعا وقت آن نرسیده تا شما نامه هایتان را به آنها ندهید تا آنها عقده هایشان را تحت قالب الفاظ رنگارنگ و عوام فریب و با امضای شما ننویسند و شما را به مقابله مستقیم با کلیت نظام اسلامی بکشانند؟ به امید بازگشت شما به خط قانون مداری

*با عرض تأسف باید گفت که نرود میخ آهنین در سنگ! در خانه اگر کس است یک حرف بس است! این آقا خودش را به اون راه زده! فکر کرده مردم نمی فهمند! دست پیش گرفته که پس نیفته! همه این چیزایی که گفتید می دونه اما نمی خواد قبول کنه! لهم قلوب لایفقهون بها...

*سلام
من طرفدار موسوی هستم و خواهم بود
اگه شما ها که می‌گین تقلب نشده پس چرا دوباره رای گیری نمی کنید؟
تا برای طرفداران موسوی ثابت بشه که تقلب نشده
فقط کاری کنید که بعدش پشیمون نشید
اگه الان کسی جلوی شما رو نگیره آخرت اونجا کسی هست که جلوی شما رو که می گیرد
از خدا می خوام که به همه انسانها سلامتی بده
همین
موفق باشین

*خدایا پیش تو توبه می کنم از رای دادن به این سید

*رهبرا از تو به یک اشاره
از ما به سر دویدن ...

آقای موسوی کاری نکنید که به سرنوشت کسانی دچار شوید که مجبور به فرار از کشور شدند !

*شما اگه واقعا " بی طرفید نظر منم بزارید.چرا صدا وسیما اینقدر سانسور می کنه و دروغ می گه ؟اگه ترسی نداره چرا نمی ذاره موسوی بیاد و حرفاشو بزنه؟

*آقای موسوی قبل از انتخابات گفته بودند من یک اصلاح طلب اصولگرا هستم.می خواستم بدونم اگر در آمریکا یک نفر بگوید من جمهوریخواه دموکرات هستم چند نفر آدم عاقل بهش رای می دهد؟!

*این آقایون نگاهی به کشورهای اطراف بکنند ببینند که به علت نداشتن ولی فقیه به چه بلایی گرفتارند چرا نعمت را نمی دانند از آقای موسوی میخواهم از حصار تنگ اطرافیان بیایند بیرون و با عینک دیگری نگاه کنند

/ 4 نظر / 6 بازدید
سپیده

سلام.واقعا جالب بود,با اجازه منم تو وبم گذاشتمش[گل]

شکلات تلخ

سلام...با مطالب:(نقش آفرینی کماندوهای زن در اغتشاشات اخیر)و(پاسخ به 8 شبهه انتخاباتي ميرحسين موسوي)و(اشتباهات فاحش در بيانيه شماره 5 موسوي)و(گردانندگان «صدای آمریکا» چه کسانی هستند؟)و(هاشمی و خاتمی به چه کاری مشغولند؟).....به روزم...

دودی

کثافت آشغال عوضی

...

یه کم از خونه برو بیرون و حقایق رو با چشم خودت ببین به جای اینکه داستانهای تخیلی بنویسی...