ریگی را آزاد کنید !!!

ریگی را آزاد کنید!!!!
بسم الله الرحمن الرحیم

 با دستگیری مقتدرانه عبدالمالک ریگی از حامیان سرسخت جنبش سبزاموی به دست یاران گمنام امام زمان(عج)، اینک باید شاهد موضع گیری دلسوزانه و مردمی!!! حامیان جدی حقوق مردم و رای مردم!!! باشیم. اگر یادتان باشد از این دست موضع گیری ها در زمانی که با بمب گذاران در اهواز برخورد قاطع شد، از سوی عمادالدین باقی و شیرین عبادی در حمایت از بمب گذاران انجام شد. جالب این است که آقایان در زمان رفتارهای غیر انسانی و وحشیانه اینگونه بزرگواران تررویست و معترض!!! سکوت می کنند ولی در زمان دستگیری و محاکمه این عزیزان آدمکش معترض!!! تازه متوجه می شوند که چیزی به نام «کرامت انسانی»- « حقوق بشر»-«محاکمه عادلانه» و.. وجود دارد. بی توجهی _ سانسور کامل و نارضایتی از خبر دستگیری عبدالمالک ریگی در سایتهای حامی فتنه به خوبی مشهود است. ایکاش یکبار ضربه شصت امثال ریگی متوجه خانواده یا نزدیکان سران فتنه میشد تا حال و روز مردم بیگناه و درجه چند جامعه ای که از تیغ حملات وحشیانه این عزیزان معترض!!!آسیب دیده اند را درک می کردند. جالب است کسانی نسبت به تجاوز- شکنجه و.. در زندانهای ایران اعتراض می کنند که مورد حمایت رسمی  و شدید سازمان منافقینی می باشند که خود ید طولانی در اینگونه حرکات غیر انسانی دارد که برخلاف ادعاهای نفر پنجم انتخابات، اتفاقا در این مورد مدارک رسمی وجود دارد.

آقای کروبی در حالی بیشترین ادعاهای دروغ تاریخ زندگیش را در مورد تجاوز در زندانها به افراد خیالی و نادیده ابراز می دارد که هنوز خود ایشان نسبت به رفتارهای وحشیانه و غیر انسانی خود و دوستانش در زمان تصدی بنیاد شهید با خانواده های شهداء- همسرانشان و جانبازان اعصاب  و روان هیچگونه توضیحی نداده اند و تا کنون نیز متاسفانه به علت داشتن رانت یار امام بودن از هرگونه بازخواستی در امان می باشند.

آقای موسوی نیز در حالی به دروغ و بدون دلیل و مدرک نسبت به تجاوز و شکنجه اعلام برئت می کند که هنوز نتوانسته است برای اثبات بزرگترین دروغ تاریخ بشریت یعنی تقلب در انتخابات دهم دلیل و مدرک بیاورد. توصیه من به مردم عزیز این است که در هر کوی و برزن و محفلی به این مباحث بپردازند و مطالبه عمومی شود.

آقای هاشمی رفسنجانی نیز در حالی نسبت به وضعیت بگیر و ببند اعلام ناراحتی می کند که دوران درخشان حقوق بشری!!! ریاست جمهوری خود را فراموش کرده اند: 20 ماه زندان بودن مبارز انقلابی  و یار امام و انقلاب جناب دکتر حیدر رحیم پور ازغدی در زمان ایشان بود- ضرب و شتم وحشیانه 4 طلبه پرسشگر قمی از ایشان در قم ضرب و شتم شدید خانواده آقای هادوی ( شامل بریدن موی دخترانش در ملاء عام که فیلم آن نیز موجود است) دادستان سابق تهران توسط عوامل جان برکف دکتر جاسبی که به علت رانت حمایتی ایشان از هرگونه بازخواست حتی به کرام الکاتبین نیز مصونیت دارند- سرکوب شدید اعتراضات مردمی در اسلامشهر، مشهد، قزوین و.. نسبت به وضعیت بد اقتصادی در زمان ایشان و عدم تشکیل کمیته حقیقت یاب تا کنون در مورد این حوادث و...

 با این حساب باید گفت که در ایران از دید آقایان متحجر و فاشیستهای مخالف خط امام ( همانند تقسیم بندی های جرج بوش بعد از حملات 11سپتامبر) 2 نوع تروریست داریم: تروریست خوب- تررویست بد. تروریست خوب به همه ملت  وعالم ضربه می زند، منافع نظام را تهدید می کند، مردم بیگناه را به خاک و خون می کشد و.. اما کاری به اهل بیت و منافع آقایان ندارد. پس اینگونه افراد جزء بشر محسوب می شوند و نیاز به ترحم  و بخشش دارند. تروریست بد شامل ماموران نیروی انتظامی- نیروهای اطلاعاتی و امنیتی و حتی رزمندگان 8 سال دفاع مقدس می شوند که ذره ای در جهت احقاق حقوق به حق!! آقایان تلاش نکرده اند و باید منکوب و سرکوب شوند. نمیدانم آقای خاتمی  ویونسی کی قرار است قاتلین قتلهای زنجیره ای و قاتلین سعید امامی را به جامعه معرفی کنند.

 حالا با دستگیری شهروند معترض و جوان احساساتی!!! که نسبت به گرانی  نان سنگک و گوجه در ایران معترض بوده و از سویی رایش توسط احمدی نژاد دزدیده شده و به همفکرانش در سال 67 تجاوز و توهین شده، توسط ماموران امنیتی دستگیر شده و با توجه به روحیه دلسوزانه  وترحم برانگیز آقایان جهت غیر خودیها!!! اکنون مواضع این عزیزان نخبه را به اطلاع عموم می رسانم:

 - میرحسین موسوی: در دستگیری ریگی تقلب شده و معترضان و حامیان ریگی باید به خیابانها و بیابانها بریزند و اعتراض خود را به هر شکل ممکن  در کمال آرامش و مدنیت!! نشان دهند. ماموران بعد از توقف هواپیما به دروغ به ریگی گفتند که هواپیما برای نمازو نهار توقف دارد و این جوان عزیز و ماجراجو را دستگیر کردند. در صدور بلطی ریگی تقلب رخ داده- در اعلام مسیر پرواز به ریگی تقلب رخ داده. گیرم که ریگی را گرفتید، با بن لادن چه می کنید؟ رجوی عزیز را چه می کنید؟ با وهابیون عزیز چه می کنید؟ تا کی بگیر و ببند؟ چرا معترضان را به هر قیمت دستگیر و آزار می دهید؟ چرا خانواده ریگی عزیز را داغدار می کنید؟ چرا شادی یک خانواده مذهبی و خط امامی!!! را بهم می زنید؟ چرا جلوی آزادی عمل را میگیرید؟ چرا فضای جامعه را جهت تنفس امثال ریگی تنگ می کنید؟ چرا هیچ کس برای حرفای من تره خورد نمیکنه و به من اهمیت نمیده؟ مردم از بی محلی  ومصاحبه تکراری با کلمه و دیدارهای تکراری با خاتمی و کروبی... ریگی خیلی چیز بود. ریگی چیز خوبیه و این چیزها باید چیز بشه.

- کروبی: من و ریگی روز جمعه باهم بودیم. من عصر خوابم برد بلند شدم دیدم ریگی رو بردند. ریگی برای انقلاب( مخملی) خیلی زحمت کشید. ریگی تمام پولهای شهرام جزایری را صرف خرید اسلحه اسباب بازی و آموزش کودکان بی سرپرست و فقیر وهابی نمود و ذره ای به فکر مال دنیا نبود. ریگی به خاطر سیاستهای غلط احمدنژاد به اینجا رسید. دارن الان بهش تجاوز می کنند. من از کرباسچی شنیدم که ریگی رو بهش تجاوز کردن، سوزوندنش، جسدش رو مومیایی کردن، گذاشتنش در اسید سولفوریک و اسید کلریدریک، بعد دوباره سوزندنش، بعد ازش بازجویی کردن، دوباره به خاکسترش تجاوز کردن همراه با شکنجه، دوباره از ساختمون 80 طبقه به پایین پرتش کردن و.. دهان حاجی کف میکنه و ساکت میشه.

- خاتمی: برخورد خشن با ریگی برخورد با منطق- عقلانیت- دموکراسی و مدنیت است. امثال ریگی نماد رشد جامعه مدنی و حاصل عملکرد دوران من در زمینه تساهل و تسامح می باشد. امثال ریگی معترضانی بودند که فکر می کردند رایشان دزدیده شده و بنده خدا از دوبی تا قرقیزستان- از آمریکا تا افغانستان دنبال رایش بوده. من در خانه خود و از پشت تلفن در کنار شومینه شدیدا دستگیری این جوان عزیز را محکوم می کنم و خواستار آزادی بی قید و شرط ایشان و محاکمه خانواده های قربانیان می باشمم

- علی مطهری: ریگی دچار اشتباه و لغزش شده است. احمدی نژاد را بگیرید که عامل فتنه است.!!!

- هاشمی رفسنجانی: باید مرز بین ساختار شکنان و وفادارن به نظام و انقلاب مشخص شود. در همین رابطه جدید ترین مرزبندیها اعلام شد: مرزبندی هاشمی رفسنجانی با مهدی- فائزه- یاسر و عفت مرعشی.

- زهرا رهنورد: من خودم قرقیز هستم و چیزحسین اهل قطر. قرقیزیها هیچگاه دومادشون رو تنها نمیذارن و قطریها نیز عروسشان را. ریگی وهابیه و وهابیها هیچگاه به عزیرانشان پشت نمی کنند. من خودم دیدم روز رای گیری ریگی عزیز رو به خاطر رای دادن به چیزحسین دستگیر کردن و تازه دیروز الکی اعلام کردن که ریگی رو تو هواپیما گرفتن.

عفت مرعشی: اگه ریگی دستگیر بشه پس تقلب شده و باید مردم به خیابونا بریزن و هرچه دم دستشون اومد بزنن بشکنن یا آتیش بزنن. دیگه تحمل این مردم رو ندارم.

- صانعی: آغاز پروژه برخورد با اندیشه های امام و یاران امام. دستگیری ریگی شرعا- قانونا- عرفا- منطقا-عقلا- صرفا- بعضّا- قطعّا-یقینا-قلبا- قبلا-حتما و.. حرام است. سه روز عزای عمومی  و تعطیلی دفتر کار خود.

- شیرین عبادی: داشتن سلاح و مهمات حق مسلم ریگی است. ریگی در مقابل پروژه بمب اتم نظام مستبد ایران خود را مسلح کرده است. آزادی پرواز  و سفر به کشورهای دیگر حق مسلم ریگی است. هرکس حق دارد خود شیوه مبارزه را انتخاب کند و احدی حق محدودیت برای ایشان را ندارد.

lمطالب مرتبط: دیدید غلط کردید؟

http://edvardo.blogfa.com/post-326.aspx

/ 0 نظر / 12 بازدید