تدبیر رهبری معظم انقلاب درباره انتخابات بسیار با ارزش بود

آیت الله هاشمی رفسنجانی :
تدبیر رهبری معظم انقلاب درباره انتخابات بسیار با ارزش بود

خبرگزاری فارس: آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی تدبیر رهبری معظم انقلاب را در تمدید مهلت شورای نگهبان برای بررسی بیشتر مسائل و ادای توضیحات قانع کننده و ابهام‌زدایی از انتخابات بسیار ارزشمند ذکر کرد و گفت: این اقدام با ارزش مقام معظم رهبری، برای جلب اعتماد و اطمینان مردم به روند انتخابات بسیار موثر است .

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که امروز در جمع خانواده‌های شهدای هفتم تیر سخن می‌گفت با بیان این مطلب در تشریح شرایط زمانی و مکانی وقوع فاجعه هفتم تیر سال 60 گفت: ترکیب منافقین و التقاط چپ، لیبرال و جریان بنی‌صدر در صدد بودند که با حذف شخصیت‌های بسیج کننده مردم و موثر انقلاب، کشور و انقلاب اسلامی را به شکست بکشانند که در اوایل با انجام ترورهای حساب شده، تا حدودی نیز موفق شدند ولی پس از ناکامی کامل این توطئه، انهدام جمعی دست‌اندرکاران نظام را با کمک عوام نفوذی خود در فاجعه هفتم تیر در دستور کار قرار دادند.
وی با اشاره به ترور شخصیتی شهید دکتر بهشتی قبل از شهادت ایشان گفت: متاسفانه حجم تخریب‌ها و اتهامات علیه ایشان به قدری زیاد و گسترده بود که پس از شهادت دکتر بهشتی، امام راحل ایشان را شهید مظلوم انقلاب نامید.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با توجه به تحولات اخیر پس از انتخابات، آن را فتنه‌ای پیچیده از سوی عوامل مرموزی دانست که ایجاد نفاق و جدایی میان مردم و نظام و سلب اعتماد و اطمینان آحاد مردم از نظام اسلامی را هدف گرفته است، وی افزود: هرجا توده‌‌های مردم با هوشیاری وارد صحنه شده‌اند این توطئه خنثی شده است.
وی، تدبیر رهبری معظم انقلاب را در تمدید مهلت شورای نگهبان برای بررسی بیشتر مسائل و ادای توضیحات قانع کننده و ابهام‌زدایی از انتخابات بسیار ارزشمند ذکر کرد و گفت: این اقدام با ارزش مقام معظم رهبری، برای جلب اعتماد و اطمینان مردم به روند انتخابات بسیار موثر است و امیدواریم دست‌اندرکاران این امر بتوانند بطور دقیق و با رعایت انصاف و عدل و با همکاری کاندیداها به اعتراضات قانونی به طور کامل رسیدگی کنند.
آیت الله هاشمی رفسنجانی‌، انتخابات صحیح را عرصه تحکیم همدلی و همکاری و تبدیل رقابت‌ها به رفاقت‌ها پس از انتخابات ذکر کرد و گفت: نباید سوء عملکردها موجب تشدید کینه و تفرقه میان مردم شود و باید همه با همدلی و همکاری برای رفع موانع و مشکلات گام برداریم.
رئیس مجلس خبرگان رهبری شهدای هفتم تیر و خانواده‌های آنان را بهترین یادگاران و همسنگران یاران انقلاب توصیف کرد و یاد و خاطره شهدای هفتم تیر بویژه شهید مظلوم دکتر بهشتی را گرامی داشت. وی شروع ساخت مقتل شهدای هفتم تیر را در حد و شان این شهدای بزرگوار خبری بسیار خوشحال‌کننده برای مردم ایران دانست.
در آغاز این دیدار، صباغ رئیس ستاد برگزاری مراسم هفتم تیر و قدیریان رئیس هیئت مدیره بنیاد هفتم‌تیر بطور جداگانه گزارشی از دستاوردها،‌عملکرد و برنامه‌های این ستاد و بنیاد را به اطلاع رساندند.
/ 7 نظر / 5 بازدید
SAM

سلااااام و درود به سعید جونی خودم خوبی؟ فدات فدات یه ماچ برات کنج لبات[لبخند][ماچ][گل] ... بپر[بغل]

SAM

(منظورم بپر تو بقل [بغل]) [چشمک]

SAM

راستی با تبادل نظرت چیه؟؟؟[گل] بلینکیدم؟؟

SAM

من لینکیدمت جیگرک[قلب]

تارا

عجب آدم مرموزیه این هاشمی.ببخشید که من مدتی نمی تونم بنویسم

SAM

لینکیدمت راستی جای لینکهای وبلاگت کجاس؟؟؟ اصلا من ندارم [دلشکسته]

رضا

بسم الله الرحمن الرحیم با سلام هاشمی آدم بسیار زمان شناسی و میدونه کی چه حرفی رو بزنه.در این شکی نیست.ولی گویا ایشون نامه ای رو که قبل از انتخابات به رهبر معظم انقلاب (حفظ الله) نوشتن رو فراموش کردن.بسیاری از کارشناسان مسائل سیاسی معتقد هستند اون نامه تاثیر بسزایی در بر پایی اختشاشات اخیر داشته. والسلام علی من تبع الهدی