گفته‌اند باید با آمار ساختگی دولت را به دروغ‌گویی متهم کنیم

گفته‌اند باید با آمار ساختگی دولت را به دروغ‌گویی متهم کنیم/ صحنه را از دست داده‌اند، به دنبال ایجاد تشنج هستند

 

این سخنرانی مطالب جدیدی(افشاگری) توش بود که ضرر نداره بخونیدش

محمود احمدی‌نژاد گفت: تهمت زنندگان به دولت در جلسات مخفی و حزبی که خبر دقیق و مو به موی آن را در اختیار داریم، ‌گفته‌اند در انتخابات باید دولت را با شدیدترین آمار ساختگی به دروغ‌گویی متهم کرد.

به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور طی سخنانی در اجتماع عظیم و پرشور مردم تهران که از میدان انقلاب تا مسجد دانشگاه شریف حضور پیدا کرده بودند، با برشمردن ویژگی‌های مردم تهران گفت: مردم عزیز تهران پیشگامان پاکی، عدالت و سرافرازی ملت بزرگ ایران هستند و سلام خدا بر شما انسان‌های هوشمند، شایسته و آرمانی که با صلابت در سنگر صیانت از استقلال، عزت و شرف ملت ایران ایستاده‌اید و سلام بر مردم تهران و همه شما عاشقان که امروز در اینجا حضور پیدا کرده‌اید.

وی افزود: شما 30 سال است که در سنگر انقلاب در برابر هم مفسدان، ‌مستکبران و زیاده‌خواهان ایستاده‌اید و همه خستگی‌ها را تحمل و دشمن را خسته کرده‌اید.

رئیس‌جمهور با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری دهم گفت:‌ انتخابات در کشور ما مسئله بسیار مهمی است و تنها انتخاب یک فرد نیست بلکه در ایران انتخابات تجمیع همه اراده‌ها و ‌همت‌های بزرگ است و انتخابات برای ملت ایران یک پرش بلندتر به سمت قله‌های پیشرفت و تعالی و یک تصمیم سرنوشت‌ساز و یک انتخاب بزرگ است که از سوی ملت شکل می‌گیرد و مانند کشورهای غربی نیست که 2 الی 3 حزب با استفاده از تبلیغات پیچیده قدرت را در دست می‌گیرد.

احمدی‌نژاد همچنین ادامه داد: ‌انتخابات در ایران جاری شدن اراده‌های ملت در اداره کشور و آینده آن است.

وی با اشاره به صحنه انتخابات امسال تصریح کرد: در انتخابات داوطلبان باید حضور پیدا کنند و برنامه‌های خود را ارائه کنند و اندیشه‌های خود را مطرح کنند تا ملت در یک فضای منطقی با مقایسه بین افراد بهترین را انتخاب کنند اما صحنه انتخابات امروز از 3 ماه قبل با شدت بیشتر علیه ملت و برگزیده شما سازماندهی شد و توهین‌ها و اهانت‌ها به اوج خود رسید و معلوم است که صحنه، صحنه رقابت نبوده بلکه سازماندهی یک جنگ روانی علیه ملت است.

رئیس‌جمهور با اشاره به قانون انتخابات اظهار داشت: بر طبق قانون انتخابات هیچ کس حق ندارد علیه نامزد دیگر سخن بگوید اما آنها همه صحبت‌هایشان علیه یک نفر بود و طبق قانون باید تبلیغات در 3 هفته مجاز انجام شود اما از 3 ماه قبل آنها تبلیغات را آغاز کردند و بر طبق قانون که نباید به رئیس‌جمهور توهین شود آنها به رئیس‌جمهور توهین کردند و این امر جرم است و طبق قانون باید آن فرد مجازات شود و مجازات آن فرد زندان است.

احمدی‌نژاد تأکید کرد:‌ ما نسبت به دیگران هیچ بحثی نداریم و تنها حرف خود را بیان می کنیم و در اینجا خواهم گفت که سؤال این است که چرا آنها به جای یک رقابت منطقی و سالم و ارائه برنامه خود روش تخریب را در پیش گرفته‌اید و چرا به جای ارائه برنامه روش جنگ روانی را انتخاب کرده‌اید.

وی با اشاره به دلایل توهین‌ها و اتهامات برخی افراد علیه دولت بیان داشت: آنها مشاهده کرده‌اند که اگر وارد بحث کارشناسی با این دولت شوند و آمارهای گذشته و امروز با هم مقایسه شود و عملکرد 3 دولت متحد را در برابر یک دولت به بحث بگذاریم، در هر زمینه‌ای که وارد شوند مشاهده می‌کنند که عملکرد این دولت افتخارآمیز و قابل مقایسه با آنها نیست و آنها مشاهده کرده‌اند که در طول 4 سال با حضور آگاهانه ملت و حرکت آنها پشت سر رهبری افتخارات زیادی کسب شده که در دوران این 24 سال اخیر بی‌نظیر است و آنها هیچ نقشی در این افتخارات ایفا نکردند و مدام در مقابل ملت قرار داشتند و این امر را در مسئله هسته‌ای همه به یاد داریم.

رئیس‌جمهور با اشاره به متحد شدن برخی افراد در داخل با دشمنان خاطر نشان کرد: ‌در ماجرای هسته‌ای وقتی دشمنان با تهدید و تحریم قطعنامه صادر کردند و با شلوغ بازی قصد شکستن اراده ملت را داشتند، این افراد به جای همراهی با ملت کنار دشمن ایستادند و علیه ملت و منافع ملت موضع‌گیری کردند.

احمدی‌نژاد ادامه داد: ‌زمانی که اولین قطعنامه صادر شد، آنها اعلام کردند که بحران اقتصادی برای ایران ایجاد می‌کنند و برخی افراد در داخل با ثروت‌های انبوه خود وارد بازار مسکن شدند و آن بحران را در این بخش به وجود آوردند و در آن زمان حساس با جوسازی موضوع گوجه‌فرنگی را به مسئله اول کشور تبدیل کردند.

وی ادامه داد: آنها هر روز با سخنرانی‌ها و تیترهای رسانه‌هایشان می‌گفتند که ما نیازی به انرژی هسته‌ای نداریم و کشور در خطر است. آنها در حقیقت با بیان این سخنان حرف‌های بوش را به زبان فارسی ترجمه می‌کردند چرا که بوش اعلام کرده بود که انرژی هسته‌ای به ضرر ایران است و شما کارهای مهمتری دارید لذا هسته‌ای را کنار بگذارید و آنها عین همین صحبت‌های بوش را در روزنامه‌ها و تریبون‌ها منتشر می‌کردند و این افرادی که امروز در برابر برادر کوچک شما متحد هستند همین کار را کردند اما ملت ایران با ایستادگی هسته‌ای شد و امروز ایران در حالی هسته‌ای شده است که آنها در این افتخار بزرگ ملت ایران شرکت نداشتند.

رئیس‌جمهور با اشاره به سومین دلیل تخریب‌ها و تهمت‌ها علیه دولت بیان داشت: اگر در این فضا مقایسه‌ای اتفاق افتاد و معلوم می‌شد که ملت ایران ظرف 4 سال چه دستاوردهای بزرگی دارند آنها زیر سوال می‌رفتند و از آنها سوال می‌شد که شما در آن 16 سال و آن 4 سال چه کردید و کارنامه خود را ارائه کنید و پاسخ دهید که با پول و ثروت مردم و بیت‌المال چه کارهایی انجام داده‌اید و آنها می‌دانند که وقتی مردم متوجه شوند که در عرض 4 سال به اندازه دو برابر دولت‌های قبل در بخش عمرانی و اقتصادی کار صورت گرفته زیر سوال می‌روند لذا باید بعد از انتخابات در محضر ملت ایران نسبت به عملکرد خود پاسخ دهند.

احمدی‌نژاد با اشاره به چهارمین دلیل تخریب‌ها و توهین‌ها علیه دولت افزود: روشن است که در چند سال قبل تنها 10 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صنعتی شد اما در این دولت 50 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذای صنعتی صورت گرفت و آنها باید پاسخ دهند که وام‌های 50،60، 100 و 700 میلیاردی را در اختیار چه کسانی قرار داده‌اند و امروز تنها در جنگ روانی با دروغ و تهمت قصد منحرف کردن افراد را دارند.

وی توهین‌ها و تهمت‌های آنها علیه دولت را بازگشت به روش هیتلری دانست و گفت: آنها راه اثر بر محیط را می‌دانستند و آنها با بیان دروغ و تهمت و تکرار آن به طور گسترده آن را به یک اصل تبدیل کردند و آنها از روش مشاور هیتلر استفاده کردند که معتقد بود برای اینکه ذهن و چشم ملت را خیره کنیم باید دروغ‌های بزرگ را در حجم وسیع در جامعه منعکس کنید تا حافظه تاریخی مردم از بین نرود و حافظه حال حاضر آنها وجود داشته باشد تا بتوانند این حافظه حال حاضر را به سمت هدف مطلوب هدایت کنند و آنها شیوه هیتلری را علیه دولت و ملت بکار گرفته‌اند.

رئیس‌جمهور ادامه داد: آنها با یک نفر کار ندارند و مسئله آنها تنها احمدی‌نژاد نیست بلکه آنها می‌خواهند از ملت ایران انتقام بگیرند چرا که گناه ملت ایران این است که دست به انتخاب جدیدی زده و منطقه ممنوعه را شکسته و یک نه بزرگ به دروغ‌گویان و مفسدان نشان داده است.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه در همه دولت‌ها ضعف وجود دارد خاطر نشان کرد: بحث اینکه در جایی ضعف وجود دارد یا نه مطرح نیست بلکه آنها می‌خواهند از ملت انتقام بگیرند اما ملت مجددا با یک نه دیگر آنها را به اعماق تاریخ روانه خواهد کرد.

وی با اشاره به جلسات مخفی دروغ‌گویان و تهمت‌زنان به دولت گفت:‌ آنها در جلسات مخفی و حزبی خود که خبر دقیق و مو به موی آن در اختیار ما است، ‌گفته‌اند که در موضوع انتخابات باید دائما حمله کنیم و دولت را با شدیدترین آمار ساختگی به دروغ‌گویی متهم کنیم و آنان امروز دولت را به دروغ‌گویی متهم کردند و از طرف دیگر می‌گویند تو چرا این قدر شجاع هستی و می‌گویند چرا تا به این حد به میان مردم و استان‌ها و روستاها می‌روید؟

احمدی‌نژاد در پاسخ به این افراد گفت: آنها بدانند که دروغ‌گو، خائن و خائن ترسو است و فقط انسان‌های بزدل هستند که در اعمال نظرها به دروغ متوسل می‌شوند و آیا شما مردم در این 4 سال از فرزند کوچک خود ترسی دیده‌اید؟ اما بدانید که این دولت متکی به خدا و ملت و زبان ملت است و اگر این ملت ترسو است، دولت او هم ترسو است اما دنیا اعتراف کرده که شجاع‌ترین ملت‌ها ملت ایران است.

رئیس‌جمهور گفت: آنها یک آمار را جعل کرده و برای مردم به نمایش گذاشتند. سالها را در این آمارها عوض کرده و سال 83 که متعلق به خودشان بود را به حساب این دولت گذاشتند. آنها سالها را یکی پس از دیگری به عقب آوردند تا تناسب بر هم بخورد و نماد پایه را عوض کردند تا اندازه نمودار غیر واقعی بشود.

دکتر احمدی‌نژاد در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به یکی از افراد توهین‌کننده به دولت گفت: یکی از همین افراد که امروز به دولت توهین می‌کند، قرار بود برای یک جلسه به سازمان ملل و بعد از آن به اروپا برود اما به او خبر دادند که برخی می‌خواهند در برابر محل اجلاس که شما عازم آن هستید، تظاهرات کنند و شعار بدهند و او با شنیدن این حرف سفرش را به آن کشور برای شرکت در آن اجلاس لغو کرد اما بنده از سفر اول تا چهارم، هر بار که رسانه‌های آمریکایی به صراحت اعلام کردند که اگر احمدی‌نژاد به سازمان ملل بیاید او را بازداشت و محاکمه می‌کنیم، به نمایندگی از شما ملت پاسخ دادم که آمریکایی‌ها که چیزی نیستند، حتی اگر قدرت‌های فاسد، بمب‌ها و سلاح‌ها مهیا شود و بنده را نشانه بگیرد من برای رساندن پیام خود به جهان حتما در این اجلاس شرکت خواهم کرد.

وی با ذکر یک خاطره اظهار داشت: حتی در سفر اول به آمریکا، وزیر خارجه دولت قبل پیش من آمد و گفت که‌ آیا می‌خواهی در نشست سازمان ملل شرکت کنی و زمانی که پاسخ مثبت از من شنید گفت که ‌آنها گفته‌اند که تو را زندانی می‌کنند و تظاهرات به راه می‌اندازند، لذا توصیه می‌کنم که شما در این اجلاس شرکت نکنید، اما من به آن شخص به نمایندگی از شما ملت، همان پاسخ بالا را دادم.

رئیس شورای عالی امنیت ملی با اشاره به سخنرانی در دانشگاه کلمبیا گفت: در این دانشگاه یکی از مسئولان آمریکایی در تلویزیون گفت که رئیس دانشگاه اشتباه کرده و ما احمدی‌نژاد را دستگیر و مجازات می‌کنیم و این امر به حدی بود که برخی به من گفتند که این جلسه را لغو کن و من به او پاسخ دادم که آنها صدها دروغ علیه من را منتشر می‌کنند، لذا باید به آنجا برویم و مطمئن باشید که پیروزی برای ملت ایران خواهد بود.

رئیس‌جمهور با اشاره به عمل خلاف برخی کاندیداها در مناظره‌ها و صحبت از کاندیدای غائب، گفت: چون آنها خلاف قانون عمل کردند من امشب به مدت 45 دقیقه در مورد توهین‌ها و تهمت‌ها با مردم صحبت خواهم کرد و در موردی صحبت خواهم کرد که آنها یک نمونه آمار را جعل کرده و برای مردم به نمایش گذاشتند و سالها را در این آمارها عوض کردند و سال 83 که متعلق به خودشان بود را به حساب این دولت گذاشتند و سالها را یکی پس از دیگری به عقب آوردند تا تناسب بر هم بخورد و این نماد پایه را عوض کردند تا اندازه نمودار غیر واقعی بشود، که من در صحبت امشب این موضوع را تشریح خواهم کرد.

احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود با اشاره به ارائه پرونده تحصیلی جعلی یکی از توهین‌کنندگان به دولت گفت: من در مناظره یک مدرک تحصیلی را نشان دادم و به آن فرد گفتم که آیا آن را می شناسی یا نه؟ و حتی از او اجازه گرفتم تا آن پرونده را تشریح کنم و بیش از دو بار سوال خودم را پرسیدم و او جواب مثبت داد، اما زمانی که فهمید آن پرونده برای خانم اوست، ناراحت شد در حالی که اگر آن پرونده برای یک خانم دیگری بود، او ناراحت و عصبانی نمی‌شد.

وی افزود: تمام حرف من این بود که مگر می‌شود یک نفر قبل از اینکه فوق لیسانس بگیرد وارد مقطع دکترا شود و همزمان که کارمند است، در 2 رشته فوق لیسانس بگیرد و این امر خلاف قانون است و من این موضوع را امشب به طور کامل تشریح خواهم کرد.

رئیس‌جمهور با اشاره به هیئت علمی بودن خود گفت: من عضو هیئت علمی با پایه 21 سال هستم و می دانم که عضو هیئت علمی شدن مراحل مختلفی دارد و باید آن فرد چند سال مقاله و کتاب بدهد تا بتواند مربی شود و بعد از آن باید 5 سال زحمت بکشد و کار علمی و پژوهشی انجام بدهد و ارزیابی بشود تا استادیار شود و باید چند سال بعد از آن مقاله علمی و کتاب بنویسد تا بعد از 5 سال بتواند دانشیار شود و قانون این است که فردی که می‌خواهد استادیار بشود باید دکترا داشته باشد.

احمدی‌نژاد در ادامه اظهار داشت: چه طور است که یک خانم در مدت کوتاهی و بعد از دریافت فوق لیسانس، بلافاصله استادیار و کمتر از دو سال رئیس دانشگاه می شود و چه طور است که خانمی ظرف 3 سال فوق لیسانس و دکترا را دریافت می‌کند و هم استادیار و رئیس دانشگاه می‌شود و این امر تماماً خلاف قانون،‌ تبعیض و رانت‌خواری است.

وی خطاب به دانشگاه آزاد گفت:‌ در دانشگاه آزاد صدها هزار دانشجو در حال زحمت کشیدن هستند و آنها شب تا صبح تلاش می‌کنند تا لیسانس و دکترا بگیرند و از خواب و خوراک خود می‌زنند، چگونه است که در یک دانشگاه برای برخی نورچشمی‌ها بدون اینکه در کنکور شرکت کنند یا سر کلاس بروند مدرک دکترا داده می‌شود؟ با دادن این مدارک، به تحصیلات اساتید و دانشجویان زحمت‌کش آسیب می‌زنند و من ده‌ها هزار نامه از دانشجویان و خانواده آنها دارم که از شهریه سنگین گله کرده‌اند و حرف من این است که این شهریه برای دانشجو و استاد دانشگاه است و برخی به چه حقی این پول را صرف انتخابات و عرصه‌های سیاسی می‌کنند؟

رئیس‌جمهور با اشاره به توزیع سی‌دی های تخریبی علیه وی گفت:‌ میلیون‌ها سی دی علیه من به عنوان 90 سیاسی منتشر کرده‌اند که محل چاپ و تکثیر آنها معلوم است و آنها با بریدن مطالب در این سی دی می‌خواهند مرا خرافاتی جلوه دهند و درحالی که ما از امام زمان و پیامبران اسم می‌بریم، می‌گویند که ما خرافی هستیم اما خود آنها به یک تکه پارچه متوسل می‌شوند.

احمدی‌نژاد با اشاره به انتشار برخی بروشورهای تخریبی علیه دولت گفت: آنها نموداری منتشر کردند و من را به هزار فامیل متهم کرده‌اند و پاسخ این است که ما عجب باجناق‌های جدیدی پیدا کرده‌ایم ! یک زمانی می‌گفتند که من داماد آیت‌الله یزدی و جنتی هستم اما همه می‌دانند که آیت‌الله جنتی اصلاً دختری ندارد که من داماد او باشم و پدر همسر من سیدی بود که در سال 72 در اثر یک سانحه رانندگی دار فانی را وداع گفت و آنها در تهمتی دیگر به من می‌گویند احمدی‌مقدم و زریبافان و چند نفر دیگر باجناق من هستند، اما بنده تنها 3 باجناق دارم یکی در کارخانه شیر تهران، دیگری هنرمند نقاش و سومی یک بازنشسته و یک کوهنورد و ورزشکار حرفه‌ای است و آنها اینقدر ناشی بودند که آقای محرابیان وزیر صنایع را خواهرزاده من معرفی کردند، اما کسانی که به این کارها متوسل می‌شوند ما را متهم به دروغ‌‌گویی می‌کنند در حالی که هیچ کدام از ادعاهای آنها حقیقت ندارد.

رئیس‌جمهور خطاب به برخی مدعیان گفت: شما شجاعت رفتن به میان ملت ایران را ندارید و برای اینکه بگویید با مردم هستید، نمایشنامه طراحی می‌کنید.

دکتر احمدی نژاد ادامه داد: در سال 83 دولت قبل که حامی این افراد در انتخابات است، رسماً اعلام کرد که سازمان چای منحل شده و به کشاورزان گفت که هر هکتار از زمین‌ تان را 700 هزار تومان می‌خریم تا بتوانند باغ‌ها را منهدم کنند و 210 تن چای بیت المال را که در انبارها خراب شده بود، تحویل ما دادند اما ما در این دولت سازمان چای را احیا کردیم و 210 تن چای را اصلاح و در بازار خارجی به فروش رساندیم که مقداری از آن باقی مانده است، اما امروز همان افراد که فرق باغ با مزرعه را در زمین چای کاری نمی‌دانند دولت را متهم به خراب کردن وضع چای می‌کنند.

وی افزود: آنها همین طور که در در مسکن دخالت کردند. یک شرکتی به نام گلستان ایجاد کردند و با یک طراحی، برنج ها را از بازار جمع کردند و گفتند که نمک، چای و برنج قحطی شده و باعث آن شدند که برنج به قیمت 5 هزار تومان در بازار به فروش برسد. اما این دولت با یک مدیریت صحیح قیمت را اصلاح کرد و آنها در سال 64 ایست بازرسی در مناطق برنج گذاشتند و اگر کسی بیش از 20 کیلو برنج حمل می کرد، او را دستگیر و برنجش را ضبط می‌کردند و آنهایی که به کشاورزی گیلان آسیب زدند، امروز مدعی دولت هستند.

رئیس جمهور در ادامه اظهار داشت: آنها در سال 66 می‌خواستند که هندوانه را کوپنی کنند و برای اختلاف یک تومان در قیمت هندوانه، صدها تریلری را در خیابانها نگه داشتند و این امر آنقدر در گرمای مرداد 66 ادامه یافت که آن هندوانه ها گندید و پوسید و در همین تهران به هر خانواده یک هندوانه آن هم با دفترچه بسیج می‌دادند و اگر یک هندوانه سفید از آب در می آمد آن خانواده از خوردن هندوانه محروم می‌شد.

احمدی نژاد با اشاره به تخریب های امروز گفت: برخی می‌گویند که آبروی نظام از بین رفته است اما پاسخ این است که نظام همین مردم هستند که در صحنه حضور دارند و به لطف خداوند تا آخرین لحظه در صحنه خواهند ماند و آن چیزی که امروز به خطر افتاده است منافع عده‌ای قلیل است.

وی افزود: برخی امروز خود را مالک نظام و ملت و حتی بالاتر از آن می‌دانند و خود را فوق قانون تصور می‌کنند اما در مناظره که اولین چیزش قانون است، علیه فردی که حضور ندارد سخن می‌گویند و چون در حضور آن شخص پاسخی برای گفتن ندارند و اصطلاحاً کم می‌آورند فردای آن شب بر خلاف قانون مطالبی که برای آنها برخی افراد نوشته اند را می‌خوانند و می‌گویند که کشور به خطر افتاده اما مثال این افراد مثال آن مورچه‌ای که در لیوان آب افتاده و فریاد می‌زند که دنیا را سیل برداشته است و آب دارد دنیا را می‌‌برد. اما این سیل ملت ایران متکبران و متجاوزان به بیت المال و دست اندازان را نیز با خود می‌شورد و می‌برد.

رئیس جمهور با اشاره به شعار برخی از این افراد در خصوص تغییر گفت: آنها نمی دانند که تنها نماد، تغییر این دولت است و شما نه به دنبال پیشرفت بلکه به دنبال ارتجاع هستید و از خودتان و یارانتان معلوم است که این هدف را دنبال می‌کنید و شما از همان افرادی در دولتتان استفاده می‌کنید که 20 سال پیش هم حضور داشتند اما تغییر متعلق به ملت است و به لطف خدا تغییر به لطف ملت ادامه پیدا خواهد کرد.

احمدی نژاد با بیان اینکه هر دولتی مشکلاتی دارد، گفت: آنها به ما می‌گویند که اشتباهاتی دارید و ما آن را نفی نمی‌کنیم چرا که ضعف و اشتباه در همه دولت‌ها وجود دارد و اگر کشور مشکل نداشت، لازم نبود که خادم شما و همکاران من 24 ساعته در کشور کار کنند.

وی با اشاره به یکی از مشکلات اساسی دولت گفت: یکی از بزرگترین اشکالات دولت نهم این است که برخی از دوستان شما را در دولت نگه داشت و آنها به این دولت ضربه زدند، اما مطمئن باشید که در دولت بعدی دیگر از این اشتباهات تکرار نمی‌شود و دیگر دوستان شما هیچ جایی در این دولت نخواهند داشت.

رئیس جمهور ادامه اظهار داشت: افرادی که توهین و تهمت می‌زنند، تصور می‌کنند که با این تهمت ها می‌توانند مانع حرکت ملت شوند اما بدانند که من و همه ملت ایران گلو‌های خود را برای آماج تهمت‌ها و توهین های شما آماده کرده‌ایم اما برای امضای یک سند و یک ریال علیه ملت تسلیم در برابر آنها نخواهیم شد.

احمدی نژاد با اشاره به سفرهای استانی دولت به شهرهای مختلف گفت: با این حرفها معلوم شد که چقدر آنها با درد ملت آشنا هستند و در حالی که ما به شهرها و روستاها رفته‌ایم آنها در آنجا تجمع می‌کنند و رئیس جمهور قبل و دختر رئیس جمهور اسبق سخنرانی می‌کند و می‌گوید که وقتی دولت از حقوق ملت دفاع می‌کند و به روستاها و شهرهای مختلف سرکشی می‌کند، ما احساس حقارت می‌کنیم اما من به آنها پاسخ می‌دهیم که شما شجاعت رفتن به میان ملت ایران را ندارید و آنها برای اینکه بگویند با مردم هستند، نمایشنامه طراحی می‌کنند و یک وقت یک آقایی سوار بر اتوبوس می‌شود و یک بار دیگر همان آقا در صف مردم می‌ایستد و یک بار دیگر نیز با تلفن به عنوان ارتباط با مردم عمل می‌کند.

رئیس‌جمهور افزود: اما آنها بدانند که نمایندگان من به عنوان خادم ملت 24 ساعت میان مردم هستند و به این امر افتخار می‌کنند و علت این است که این دولت خود را نه آقا، بلکه نوکر می‌داند. کسانی بین مردم نمی‌روند که آلوده هستند و حق ملت را خورده‌اند. من به آنها پیشنهاد می‌کنم که اگر راست می‌گویید بیاید با هم به میان مردم برویم تا ببینیم راجع به ما چه می‌گویند.

وی با اشاره به شرایط امروز کشور گفت: همه شما مشاهده کردید که افرادی که از مجرمان و محکومان مالی پول نقد دریافت کرده‌اند برای توجیه این عمل خود علما، امام و عالمان فداکار و ساده زیست را زیر سوال می‌برند تا دنیا طلبی و کثافت کاری خود را پنهان کنند اما ملت ایران هوشیار است و مرز بین عالمان خدوم، مومن و ساده زیست را از یک عده‌‌ سودجو و سوء استفاده گر جدا خواهد کرد.

رئیس جمهور در خصوص برخی آقازاده ها که ظرف چند سال میلیارد شده‌اند، گفت: سوال من از این افراد که فرزندانشان در کمترین زمان میلیاردر شده اند، این است که چرا هیچ کس از فرزندان رهبری حرفی نمی‌زند ؟ چرا که مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولین گفتند که من و شما همان طلبه و معلم پس از انقلاب هستیم و نباید مثل اشراف گران حرکت کنیم. مگر اشراف‌گری چگونه است؟ آیا اینکه بگوییم ما ریشه داریم و اشراف گران طاغوت ریشه نداشتند کافی است ؟ اما برخی 4 الی 5 بچه دارند و فقط آنها مدام به خارج سفر می‌کنند اما حرف ما این نیست که خارج رفتن بد است. ما باید به جایی برسیم که همه ایرانیان همه دنیا را بگردند و خداوند را شاکر باشند.

احمدی نژاد ادامه داد: برخی از فرزندان این آقایان فقط در یک سال بیش از 120 بار در مجموع به خارج سفر کرده اند و این افراد زمانی که سفر می‌کنند چندین نفر هم با خود می‌برند تا جمع و جورشان کند و برخی از آنها حتی خریدهای خود را نه از بازارهای تهران بلکه از بازار لندن انجام می‌دهند و بعد سر انقلاب اسلامی هم منت می‌گذارند.

وی با اشاره به صحبت یکی از این آقازاده ها در ورزشگاه 10 هزار نفری گفت: یکی از این همین آقازاده ها که دختر این فرد است، صریحا اعلام کرده است که دولت اصلاحات ادامه دولت پدر او است اما دولت نهم راه آنها را قطع کرده و به همین خاطر از فلان آقا حمایت می‌کنند تا این مسیر یعنی مسیر پدرش برقرار باشد و آنها به دنبال برگرداندن انقلاب به مسیر انحرافی هستند اما مردم اجازه نمی‌دهند انحرافی در انقلاب ایجاد شود.

رئیس جمهرو با اشاره به شدت گرفتن توهین ها و تخریب ها در چند روز باقی مانده به انتخابات گفت: ما خبر داریم که آنها به شدت نگران هستند و متوجه شده‌اند که صحنه را از دست داده‌اند لذا به دنبال تشنج در جامعه هستند و من به حامیان توصیه می‌کنم که آرامش خود را حفظ کنید که ما نه توهین و نه تهمت داریم . منطقی که ما داریم بر همه بداخلاقی‌ها غلبه می‌کند و توسل به اهل بیت رمز پیروزی است و هیچ وقت دعا را فراموش نکنید.

احمدی نژاد با اشاره به ادعاهای دروغین در خصوص عدم کمک دولت نهم به متروی تهران گفت: در این دولت بیش از 4 و نیم برابر دولت‌های قبل به متروی تهران کمک مالی شده است اما آنها دائما می‌گویند که دولت پول نمی دهد در حالی که دولت قبل طی 4 سال فقط 950 دستگاه اتوبوس به تهران داد که بخشی از آن را زمانی که بنده در شهرداری حضور داشتم، می‌رفتم در کارخانه‌ ایران خودرو و دیگر کارخانه‌های اتوبوس سازی می‌نشستم و یکی یکی اتوبوس‌ها را می‌گرفتم اما در دولت نهم 3 هزار و 900 اتوبوس به تهران اختصاص داده شده که هر کدام از آنها 82.5 درصد یارانه دارد و تقریبا به صورت مجانی وارد تهران شده است.

رئیس‌جمهور در پایان و با تقدیر از موج عظیم مردم تهران در حمایت از خود گفت: شما در دوره اول و دوم انتخابات نهم باعث شدید تا کار تمام شود و امروز با این جمعیت عظیم ایستاده اید و من به عنوان خادم و قطره ای در دریای زلال مواج و پاک شما از شما مردم و ملت ایران تشکر و قدردانی می‌کنم.

/ 1 نظر / 5 بازدید
میثم کربلائی

از دروغ برکنار باشید که با ایمان فاصله دارد . راستگو در راه نجات و بزرگواری است ، اما دروغگو بر لب پرتگاه هلاکت و خواری است . آرزو های دور و دراز عقل را غافل و یاد خدا را به فراموشی می سپارد . آرزو های ناروا را دروغ انگارید فریبنده اند و صاحبش فریب خورده . علی علیه السلام نهج البلاغه